ندای البرز
جمعه ۱۶ بهمن ۱۳۹۴ - - ساعت ۱۰:۰۳ 2018 Apr 23
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 11892
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۶ بهمن ۱۳۹۴ - ۰۰:۰۶
 •   
  با حضور استاندار قزوین صورت گرفت؛
  همزمان با چهارمین روز از دهه مبارک فجر، فریدون همتی استاندار قزوین به شهرستان البرز سفر کرد.

  به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی ندای البرز، افتتاح مجتمع پرورش ماهیان سرآبی دو منظوره در شهر الوند با ظرفیت ۲۵ تن در سال با ۱۵ میلیارد ریال اعتبار، طرح توسعه تولید و پرورش بچه ماهی با ظرفیت ۳۰۰ هزار قطعه با چهار میلیارد ریال، تعریض و بهسازی بلوار خلیج فارس الوند با ۴۵ میلیارد ریال اعتبار به طول هفت کیلومتر، جایگاه CNG میلاد نور جاده کمال آباد الوند با ۲۰ میلیارد ریال اعتبار، مجتمع خدماتی- رفاهی الماس درخشان در شهر محمدیه با ۱۲۰ میلیارد ریال اعتبار، از جمله پروژه هایی بود که در سفر یکروزه همتی به شهرستان البرز افتتاح و مورد بهره برداری قرار گفت.

  همچنین در سفر استاندار قزوین، عملیات اجرایی ساختمان دادگستری شهر محمدیه با اعتباری افزون بر ۱۷ میلیارد ریال آغاز شد.

  نماینده عالی دولت در استان قزوین، در ادامه سفر خود به شهرستان البرز، المان شهدای گمنام، اصلاح هندسی ورودی شرق بیدستان و سالن ورزشی چند منظوره شهرداری را افتتاح کرد.

  همتی پس ازافتتاح  قطعه اول بوستان یاس شهر شریفیه به مساحت یک هکتار، کلنگ آغاز عملیات اجرایی ساخت قطعه دوم این بوستان را بر زمین زد.

  بازدید از مصلای شهر محمدیه، دیدار  با امام جمعه الوند، حضور در منزل شهیدان محمدحسین رضایی و احمد شمسی پور و ادای احترام به مقام شامخ شهدای گمنام از دیگر برنامه های سفر استاندار قزوین به شهرستان البرز بود.

  انتهای پیام

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">