ندای البرز
شنبه ۰۳ بهمن ۱۳۹۴ - - ساعت ۰۷:۴۰ 2018 Aug 17
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 11477
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۳ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۲:۳۰
 •   
  نامه جمعی از جوانان شهر الوند خطاب به استاندار قزوین؛
  در این نامه آمده است: بی شک سوابق گذشته افراد معیار مهمی جهت انتخاب لحاظ می گردد و افرادی که در گذشته ودر آزمون های انقلاب مردود شدند شایستگی تصدی هیچ مسولیتی را در هیچ رده ای نخواهند داشت.

  به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی ندای البرز، در نامه جمعی از جوانان شهر الوند و صنعتی ، خطاب به استاندار قزوین آمده است:

   

  بسمه الله الرحمن الرحیم

  وَذَکِّرْ فَإِنَّ الذِّکْرَى تَنفَعُ الْمُؤْمِنِینَ

   ( ویادآوری کن وپند ده ، چرا که تذکربرای مومنان سودمند است) ذاریات۵
  برای شنیدن نقد، سینه گشاده و روی باز و گوش شنوا داشته باشید. هیچ ضرر نمی کنید از اینکه از شما انتقاد کنند (مقام معظم رهبری)

  استاندار محترم استان قزوین، جناب آقای همتی

  با عرض سلام و ادب و احترام

  لازم می دانیم در ابتدا ضمن تبریک انتصاب حضرتعالی بعنوان استاندار استان شهید پرور قزوین، برایتان از خداوند متعال توفیق خدمت مسئلت نمائیم.

  برابر تعریف حقوق اساسی کشور ، استاندار نماینده عالی دولت ، مسول اجرایی سیاست های عمومی کشور در استان می باشد. لذا حق طبیعی استاندار انتخاب و انتصاب مدیران و مقامات اداری مربوطه بوده و در این راستا انتظار جوانان شهر الوند از استاندار محترم در این برهه از زمان وبا عنایت به تاثیر گذاری استان قزوین در ژئوپلیتیک (جغرافیای سیاسی) کشور این است که فضای آرامش عمومی وتفاهم را در استان با انتصاب نیروهای با تقوا ، ولایتمدار وشایسته فراهم نموده تا همدلی میان مردم ودولت تحکیم یابد.

  بی شک سوابق گذشته افراد معیار مهمی جهت انتخاب لحاظ می گردد و افرادی که در گذشته ودر آزمون های انقلاب مردود شدند شایستگی تصدی هیچ مسولیتی را در هیچ رده ای نخواهند داشت.

  بزرگترین نگرانی خانواده نیروهای انقلاب که دربیان شیوای نماینده ولی فقیه دراستان حضرت حجت الاسلام والمسلمین عابدینی هم وارد شده است انتصاب برخی افراد که آلوده به فتنه بوده وهمچنین کنار زدن نیروهای مومن وانقلابی می باشد.

  جوانان شهر الوند و صنعتی هم ضمن حمایت از بیانات نماینده ولی فقیه دراستان اعلام می دارد: حضور بعضی از عوامل و عناصری که کارنامه خوبی درگذشته،خصوصا فتنه ۸۸ از خود بجا نگذاشته اند از سعه صدر و حوصله مردم شهیدپرور، روحانیت معظم، جامعه ایثارگر و جریان های مومن شهر الوند خارج بوده و این را به دور از تدبیر می داند.

  از شما استاندار محترم می خواهی تا خطوط قرمز را برای خود نصب العین قرار داده و از نفوذ شخص یا اشخاصی که از نظام و انقلاب فاصله گرفته اند در بدنه مدیریتی استان جلوگیری شود.

  إن ینصرکم اللّه فلا غالب لکم
  جمعی از جوانان الوند وصنعتی

  انتهای پیام

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">