ندای البرز
دوشنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۴ - - ساعت ۱۹:۴۷ 2018 Apr 23
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 8027
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۶ شهریور ۱۳۹۴ - ۰۵:۰۵
 •   
  شهردارمحمدیه:
  شهردار محمدیه گفت: با افزایش جمعیت ساکن در شهرک مهرگان برای تامین هزینه خدمات این ناحیه باید همه دستگاهها و استانداری همکاری کنند تا اعتبار ارائه خدمات آن تامین شود.

  به گزارش پایگاه خبری،تحلیلی ندای البرز، حسین بهزادپور عصر پنجشنبه در جلسه بررسی و حل مشکلات ناحیه شهری مهرگان گفت: مالکین واحدهای مسکن مهر در ناحیه شهری مهرگان با توجه به کاستی ها و کمبود امکانات در این ناحیه اسقرارمی یابند لذا باید تدابیر و تمهیداتی اندیشیده شود تا این کاستی ها و نگرانیها برطرف شود.

  وی اضافه کرد: تا پایان سال به جمعیت ساکن در ناحیه شهری مهرگان اضافه خواهد شد و حضور مالکین در این ناحیه شهری پررنگ تر خواهد شد که خدمات رسانی را سنگین ترخواهد کرد لذا باید به فکر باشیم تا با مشکلی مشابه هفته گذشته که قطع آب مردم را نگران کرد نشویم.

  بهزادپور درادامه به جمع آوری زباله دراین شهر اشاره کرد و گفت: شهرداری محمدیه روزانه بیش از ۱۳ تن زباله ازاین ناحیه شهری جمع آوری و به مراکز بازیافت اتنقال می دهد که نشان می دهد با افزایش روز به روز جمعیت ساکن روبرو هستیم و باید برای تامین نیازهای خدماتی و آموزشی فکری اساسی کنیم.

  وی با اشاره به تامین اعتبارات و بودجه از سوی مسئولان گفت: تامین اعتبار برای ناحیه شهری مهرگان موجب می شود تا این شهرداری با کمبود نقدینگی و یا هزینه اعتبارات روبرو نشود زیرا درآمد های محمدیه صرفا باید در هیمن شهر هزینه شود و نمی توانیم حق ساکنین محمدیه را به مهرگان بدهیم.

  افتتاح ۱۰ هزار واحد مسکن مهر در قزوین

  بهزادپور یادآورشد: حدود شش سال است که وزارت کشور در خصوص حمل ونقل برون شهری و درون شهری هیچ تدبیری نیندیشده و ما برای حل مشکل حمل ونقل مهرگان تاکنون از داشته های خودمان هزینه کرده ایم در حالی که وزارت کشور و مسئولین در خصوص شکل گیری این شهر برای جابجایی ساکنین باید فکری کنند تا کی می توانیم از اعتبارات محمدیه برای ناحیه مهرگان استفاده کنیم لذا امیدواریم نگاه مسئولان استانی به ناحیه شهری مهرگان ویژه باشد تا بتوانیم خدمات درخور و شایسته ای به ساکنین ارائه کنیم.

  وی گفت: شهرداری محمدیه بیش از دو میلیارد و  ۴۰۰ میلیون تومان از منابع درآمدی شهرداری برای افزایش ناوگان اتوبوسرانی مهرگان هزینه کرده در حالی که باید در شهر محمدیه هزینه می شد.

  بهزادپور یادآورشد: در خصوص روشنایی معابر مهرگان هم اقدامات خوبی انجام شده ولی هنوز رضایت بخش نیست و باید بیشتر تلاش کنیم زیرا تردد برای اهالی این شهر در شب مشکل ایجاد کرده و باید با تدبیر از بروز حوادث جلوگیری کنیم.

  در ادامه بهادیوند چگینی مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان قزوین هم گفت: تاکنون ۱۹ هزار و ۲۰۰ انشعاب برق در شهرک مهرگان واگذار شده و برای تکمیل شبکه برقرسانی به پنج میلیارد تومان اعتبار دیگر نیازمندیم.

  قزوین

  وی افزود: برای تامین نیاز برق این شهرک باید ظرفیت ترانسفورماتورها افزایش یابد و اگر تدبیر نکنیم قادر به تامین برق مردم در اینده نخواهیم بود.

  وی گفت: تامین ۷۱ دستگاه ترانسفورماتور ۴۰۰ کیلووات، ۱۰ کیلومتر شبکه ۲۰ کیلووات و ۱۰ کیلومتر شبکه فشار ضعیف ومتوسط و ۱۰ کیلومتر شبکه گذاری بالغ بر پنج میلیارد تومان هزینه دارد که باید تامین شود.

  چگینی یاداورشد: تاکنون ۷۶۰ میلیون تومان از سوی استنانداری و دو میلیارد و ۴۹۰ میلیون تومان از سوی راه و شهرسازی پرداخت شده و اگر پنج میلیارد تومان نیاز توسعه شبکه تامین شود همه نیازهای برق شهرک مهرگان را تامین خواهیم کرد.

  منبع: مهر قزوین

  انتهای پیام

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">