ندای البرز
شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۵ - - ساعت ۱۷:۲۸ 2018 Feb 20
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 20661
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۳ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۶:۳۸
 •   
  فرمانده نیروی انتظامی شهرستان البرز عنوان کرد:
  یکی از آمارهای بالای سرقت در شهرک مهرگان سرقت داخل خودرو می باشد که علت اصلی آن عدم پارکینگ در واحدهای مسکونی این شهرک بوده و از مسوولان انتظار می رود در این زمینه تدابیر لازم راانجام دهند.

  به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ندای البرز شهرستان البرز ،سرهنگ …خسروی با اشاره به بحث روان سازی ترافیکی سطح شهر اظهار داشت :طرح های خیلی خوبی را به ویژه در اماکن پر تردد و مرکز شهر انجام شده و۱۵۶۵ دستگاه موتور سیکلت فاقد مجوز ومتخلف توقیف شده است.
  وی با بیان اینکه ۱۴۶۲ دستگاه خودرو در شهرستان البرز توقیف شده ،ادامه داد:این خودرو های توقیفی در بحث قاچاق ،رفتارهای پرخطر وغیره توقیف شده و به پارکینگ های مورد نظر انتقال داده شده است.
  فرمانده نیروی انتظامی شهرستان البرز عنوان کرد:در ده ماه سال گذشته ۱۳۹۰۹ مورد تماس مردمی با پلیس ۱۱۰ در سطح شهرستان البرز برقرار شده که ۹۶۰۲مورد آن منجر به اعزام مامور به محل شده که در بحث های انتظامی،راهور و ترافیکی بوده است
  این مسوول ادامه داد:در۳۹۰۷ مورد تماسی که در سال جاری با نیروی انتظامی شهرستان البرز شده توسط کارشناسان پلیس ۱۱۰ مورد راهنمایی و ارشاد قرار گرفته ومشکلشان برطرف شده است.
  این مسوول یاد آور شد:پل ارتباطی نیروی انتظامی شهرستان البرز با مردم تلفن آشنای ۱۱۰ می باشد .
  سرهنگ خسروی مشارکت و تعامل مردم را در ایجاد آرامش در سطح شهر یکی از مهمترین مشارکت ها دانسته و اذعان داشت:گزار شهای به موقع یک تخلف می تواند جلوی آسیب های جبران ناپذیر آن را در سطح جامعه گرفته ودر آرامش شهر نقش به سزایی داشته باشد.
  وی با در خواست از اصحاب رسانه و مردم متذکر شد:ضعف های نیروی انتظامی را به نیروی انتظامی بازگو کرده تا در جهت رفع آن تلاش شود.
  وی با اشاره به توجه مردم به هشدارهای پلیس ادامه داد:آگاهی سازی مردم در جامعه از بروز خیلی از تخلفات وجرم ها در سطح شهر جلوگیری کرده وآگاهی مردم امنیت بیشتری را از سطح جامعه در بر می گیرد.
  فرمانده نیروی انتظامی شهرستان البرز تصریح کرد:یکی از طر ح هایی که از جانب نیروی انتظامی اجرا شده بحث مشارکت مدارس و دانشگاهها با نیروی انتظامی می باشد و هدف از این مشارکت آموزش و آگاهی دانش آموزان و مربیان بوده تا شاهد کاهش جرایم و ناهنجاری ها در سطح جامعه باشیم.
  خسروی در مورد امنیت شهرک مهرگان بیان کرد:ساختار شهری مهرگان به نحوی است که اکثریت واحدها و ساختمان های آن فاقد پارکینگ بوده که این مسئله تا حدودی از امنیت این شهرک می کاهد ویکی از آمارهای بالای سرقت در شهرک مهرگان سرقت داخل خودرو می باشد که علت اصلی آن عدم پارکینگ در واحدهای مسکونی این شهرک بوده و از مسوولان انتظار می رود در این زمینه تدابیر لازم راانجام دهند.
  فرمانده نیروی انتظانی شهرستان البرز تصریح کرد:داشتن نگهبانان محلی و مدیران لایق مجتمع های مسکونی در شهرک مهرگان یکی از دلایل کاهش جرم در این شهرک است.
  انتهای پیام/

  مطالب مرتبط با موضوع :
  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">