ندای البرز
پنج شنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۶ - - ساعت ۱۰:۰۴ 2018 Feb 22
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 24188
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۳۰ شهریور ۱۳۹۶ - ۰۹:۲۲
 •   
  شکور مدیرعامل سازمان حمل و نقل عمومی الوند:
  افزایش قیمت تاکسی بایستی در ابتدای سال جاری انجام می‌شد که این افزایش در قزوین انجام شد اما در شهرستان البرز با توجه به سیاست‌های در نظر گرفته مسئولان شهرستان قرار بر این شد که این افزایش بعد از انتخابات صورت بگیرد.

  شکور در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی ندای البرز با اشاره به روز اول مهر و بازگشایی مدارس و سرویس‌دهی سازمان حمل و نقل شهرستان البرز اظهار کرد: خدمات سرویس‌دهی حمل و نقل این شهرستان با توجه به کمی بودجه این سازمان همانند روزهای دیگر سال بوده و رایگان نمی‌باشد.
  وی با اشاره به افزایش قیمت تاکسی در اول مهرماه سال جاری بیان کرد: افزایش کرایه تاکسی بایستی در ابتدای سال جاری انجام می‌شد که این افزایش در قزوین انجام شد اما در شهرستان البرز با توجه به سیاست‌های در نظر گرفته مسئولان شهرستان قرار بر این شد که این افزایش قیمت بعد از انتخابات صورت بگیرد.
  مدیرعامل تاکسیرانی شهرستان البرز عنوان کرد: از مهرماه سال جاری نرخ کرایه تاکسی‌ها ۱۵تا ۱۷درصد افزایش می‌یابد که این افزایش قیمت در کل کشور در بازده زمانی متفاوتی صورت گرفته است.
  وی مطرح کرد: تمامی تاکسی‌های تاکسیرانی شهرستان البرز آماده خدمات‌رسانی به شهروندان شهرستان البرز بوده و اگر خانواده‌ای برای سرویس دانش آموزش به سرویس خصوصی نیاز داشته با ارائه معرفی‌نامه از مدرسه می‌تواند از خدمات تاکسیرانی این شهرستان استفاده کند.
  شکور تصریح کرد: تا به امروز ۱۳۰دستگاه خودروی تاکسی جهت خدمت‌رسانی سرویس مدرسه به مدارس سطح شهرستان البرز معرفی شده است و سازمان تاکسیرانی آمادگی خود را جهت همکاری و سرویس‌دهی به مدارس را اعلام کرده است.
  وی اذعان کرد: علاوه بر تاکسی‌های سازمان تاکسیرانی شهرستان البرز برخی از خودروهای شخصی که دارای برگه صلاحیت و تردد هستند آماده خدمات رسانی به شهروندان شهرستان البرز هستند.
  مدیر عامل سازمان تاکسیرانی شهرستان البرز با اشاره به خط تاکسی مسیر خیابان هشت متری مطهری بیان کرد: خدمات تاکسیرانی در این مسیر به مدت ۳ماه آزمایشی بوده که متاسفانه با استقبال خوب شهروندان مواجه نشده است و رانندگان تاکسی این مسیر متضرر شده اما همچنان این برنامه برقرار است.
  وی خاطرنشان کرد: سازمان تاکسیرانی شهرستان البرز به منظور اشتغال‌زایی تلاش کرده است خودروهای شخصی را که صلاحیت تردد مسافر در شهر را داشته شناسایی کرده و با صدور مجوز حمل و نقل زمینه اشتغال برای برخی از رانندگان را فراهم بیاورد.
  شکور با اشاره به اول مهر ماه و آغاز سال تحصیلی یادآور شد: نظافت و شست‌وشوی اتوبوس‌های شهرستان البرز در این روز انجام شده تا فضایی تمیز و زیبا را برای دانش آموزان فراهم بیاوریم.
  انتهای پیام/

  مطالب مرتبط با موضوع :
  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">