ندای البرز
شنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۴ - - ساعت ۱۰:۰۳ 2018 Mar 17
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 9869
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۶ آبان ۱۳۹۴ - ۰۰:۵۶
 •   
  حجت الاسلام و المسلمین خضری در مراسم وداع با شهید علوی عنوان کرد:
  حجت الاسلام و المسلمین خضری در مراسم وداع با شهید علوی عنوان کرد: برخی می گویند که شهداء تنها برای حفظ خاک و امنیّت کشته شده اند، در صورتی که افق نگاه شهداء؛ افق عاشوراء و ظهور است و نباید ارزش شهداء را با تعابیر نادرست پایین آورد.

  به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی ندای البرز، مراسم گرامیداشت و وداع با سردار خیبر شکن، شهید سلطانعلی علوی  با حضور جمع کثیری از مردم شهید پرور شهر الوند در محل مسجد جامع حضرت ابوالفضل(ع) برگزار شد.

  در این مراسم حجت الاسلام و المسلمین سید مهدی خضری در سخنانی ضمن روایتگری دوران دفاع مقدس و تبیین سیره شهداء گفت: شهداء عاشق بودند و به همین علت از تمامی داشته های خود گذشتند تا به معشوق خود برسند.

  خضری ادامه داد: شهدای ما همچون شهدای کربلا به اباعبد الله الحسین(ع) دل سپردند و  در ادامه نهضت حسینی، هر آنچه که داشتند به امام رضا(ع) سپردند و برای یاری دین خدا شتافتند.

  حجت الاسلام خضری عنوان کرد: برخی می گویند که شهداء تنها برای حفظ خاک و امنیّت کشته شده اند، در صورتی که  افق نگاه شهداء؛ افق عاشوراء و ظهور است و نباید ارزش شهداء را با تعابیر نادرست پایین آورد.

  خضری اظهار داشت: امام خمینی(ره) پس از نوشیدن جام زهر قطعنامه ۵۹۸ فرمودند، در آینده کسانی خواهند آمد که می گویند ثمره این مجاهدت ها چه شد ؛که قطعاً این افراد از عوالم غیر بی خبرند و ما باید در طول دوران متمادی به دنبال آثار خون شهداء باشیم.

  خضری اضافه کرد: امروز انقلاب اسلامی به برکت خون شهداء به دنیا صادر شده و آثار خون شهداء نه تنها کشور های منطقه بلکه قلب اروپا را به تسخیر خود درآورده است.

  این راوی دوران دفاع مقدس خاطر نشان کرد: بهشت شهداء حسین(ع) بود و آنها به اباعبد الله الحسین(ع) تأسی کردند و به همین دلیل در وصیّت نامه های خود، عاشورایی و با بصیرت سخن گفته اند که همه باید در ادامه راه آنها ثابت قدم و استوار باشیم.

  انتهای پیام

   

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">