ندای البرز
یکشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۵ - - ساعت ۱۰:۲۷ 2018 Feb 22
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 19780
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۹ دی ۱۳۹۵ - ۰۸:۰۶
 •   
  مسؤول نمایندگی سپاه امام رضا(ع) شهرستان البرز:
  مسؤول نمایندگی ولی فقیه سپاه امام رضا(ع) شهرستان البرز گفت: یکی دیگر از ویژگی‌های شیعه، خط سیاسی مشخص است که نباید بگذاریم افکار شیعه انگلیسی وارد ذهن و قلب مردم دنیا شود چراکه دنیا نیاز به افکار و اعتقادات شیعه دارد.

  به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ندای البرز، حجت‌الاسلام حسن شجاعی‌مهر در مراسم جشن میلاد امام حسن عسگری‌(ع) که ظهر امروز با حضور کارکنان سپاه البرز در حسینه شهید علیمردانی برگزار شد، اظهار داشت: شیعیان از نظر امام حسن عسگری(ع) پنج اصل را باید در طول زندگی خود عمل کنند که یکی از مهم‌ترین این اصل حفظ اعتقادات است.

  وی با بیان اینکه در زمان امام حسن عسگری‌(ع) مردم دچار انزوای سیاسی و عقیدتی بودند، افزود: این امام همام در محیط نظامی که برایش درست کرده بودند، شیعیان را مدیریت می‌کرد.

  مسؤول نمایندگی ولی فقیه در سپاه امام رضا(ع) شهرستان البرز اضافه کرد: امروز مسؤولیتی که به عنوان پاسدار بر عهده داریم، حفظ اعتقادات جامعه است و اگر این اعتقادات را نتوانیم حفظ کنیم، جریانی همانند تکفیری‌ها و داعشی‌ها به وجود می‌آید که البته آن‌ها هم اهداف متعددی داشتند.

  شجاعی‌مهر با بیان اینکه اخلاق دومین رمز موفقیت یک شیعه است، ادامه داد: شیعه کسی است که امانت‌دار باشد و مشکلات دیگران را رفع کند.

  وی گفت: یکی دیگر از ویژگی‌های شیعه، خط سیاسی مشخص است که نباید بگذاریم افکار شیعه انگلیسی وارد ذهن و قلب مردم دنیا شود چراکه دنیا نیاز به افکار و اعتقادات شیعه دارد.

  مسؤول نمایندگی ولی فقیه در سپاه امام رضا(ع) شهرستان البرز ادامه داد: برای این که بتوانیم آرمان‌های انقلاب اسلامی ایران را در تمام دنیا گسترش دهیم، باید مردم دنیا را با اعتقادات شیعه آشنا کنیم.

  انتهای پیام/

  برچسب ها :
  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">