ندای البرز
شنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۶ - - ساعت ۱۵:۴۱ 2018 Jul 23
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 25693
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۱ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۸
 •   
  دکتر محبی رییس دادگستری شهرستان البرز:
  لید مشکلات اقتصادی در کشور وجود دارد اما اقداماتی که استکبار جهانی بر علیه انقلاب انجام می‌دهد نشان از صحت راه انقلاب است.

  به گزارش خبرنگار اجتماعی ندای البرز،ابوالفضل محبی در مراسم غبارروبی گلزار شهدای الوند که در جمع کارمندان دادگستری شهرستان البرز به مناسبت دهه فجر برگزار شد با اشاره به سالروز پیروزی انقلاب اسلامی و تجدید میثاق با آرمان‌های امام خمینی ره اظهار کرد: امروز در بهترین جای ممکن که همان گلزار شهدا است، حضور پیدا کرده‌ایم.
  وی افزود: شهدا کسانی هستند که فضل و رحمت ویژه الهی شامل حال آنها شده و طبق فرموده قرآن نباید تصور کنیم که آنها مرده‌اند بلکه آنها زنده‌اند و نزد پروردگارشان روزی می‌گیرند.
  رئیس دادگستری شهرستان البرز عنوان کرد: طبق آیات متعدد قرآنی تمام خلقت و آفرینش در خدمت انسان هستند به حدی که ملائکه به سجده انسان امر شده‌اند.
  این مسئول ادامه داد: سجده بالاترین حرکت معنوی در پیشگاه الهی است و سجده علاوه بر معنای ظاهری، دارای معنای معنوی است به این معنا که تمام موجودیت انسان باید در خدمت پروردگار باشد.
  محبی خاطرنشان کرد: علاوه بر معنای ظاهری سجده ی ملائکه بر انسان معنای باطنی آن به این معناست که فرشتگان و ملائکه در خدمت انسان قرار گرفته شده‌اند.
  وی یادآور شد: شهدا افرادی هستند که ملائکه در خدمت آنها می‌باشند و پر برکت هستند به حدی که هر چقدر به شهدا نزدیک می‌شویم به خداوند تقرب کرده‌ایم.
  رئیس دادگستری شهرستان البرز اذعان کرد: امروزه صدور انقلاب به جهان از جمله برکات شهدا می‌باشد.
  این مسئول گفت : انقلاب اسلامی چند ویژگی داشت که ایده‌های مبنی بر مفاهیم اسلامی، اعتقاد به ایستادگی و استقلال و مبنی بر آرمان صدور از ویژگی‌های انقلاب اسلامی است.
  محبی مطرح کرد: مشکلات اقتصادی در کشور وجود دارد اما اقداماتی که استکبار جهانی بر علیه انقلاب انجام می‌دهد نشان از صحت راه انقلاب است.
  وی تصریح کرد: این انقلاب با خون شهدا آبیاری شده است و وظیفه تمامی مسئولان است که با انجام وظیفه خود را مدیون خون شهدا نکنند.
  رئیس دادگستری شهرستان البرز گفت: دشمن در هیچ حالی دست از این انقلاب و ملت ایران بر نمی‌دارد واین موضوع می‌طلبد تا تمام ملت ایران همیشه آماده و هوشیار باشند.
  انتهای پیام/

  مطالب مرتبط با موضوع :
  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">