ندای البرز
یکشنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۶ - - ساعت ۱۹:۴۰ 2018 Apr 23
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 24499
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۶ مهر ۱۳۹۶ - ۰۹:۱۰
 •   
  فرماندار شهرستان البرز عنوان کرد:
  یکی از آسیب‌های جدی در امنیت، قاچاق کالا است که خوشبختانه نیروی انتظامی شهرستان البرز در این زمینه با اقتدار ورود کرده است.

  به گزارش خبرنگار اجتماعی ندای البرز، رضا عسگری در مراسم صبحگاه مشترک بین نیروهای نظامی و انتظامی که به مناسبت هفته نیروی انتظامی برگزار شد، اظهار کرد: نعمت بزرگ امنیت و آرامش در کشور به برکت ایثارگری ایثارگرانی است که در عرصه نظم و امنیت اجتماعی جان خود را اهدا کرده‌اند و از خداوند منان خواستاریم که روح شهدای نیروی انتظامی را با ائمه معصومین(ع) محشور بدارد.

  وی با تشکر از نیروی انتظامی افزود: شهرستان البرز با شرایطی و با وجود تمام محدودیت‌هایی که دارد، کوچک‌ترین دغدغه‌ای در حوزه نظم و امنیت که بخواهد شهروندان را رنج دهد، ندارد.

  فرماندار شهرستان البرز خطاب به نیروی انتظامی این شهرستان یادآور شد: کشور در بالاترین شرایط پایداری امنیت قرار دارد و این مرهون تلاش یکایک شما عزیزان است و برای بهبود شاخص‌هایی که به امنیت ارتباط دارد، باید از تمام ظرفیت‌ها برای کمک به نیروی انتظامی استفاده کرد.

  عسگری تصریح کرد: نیروهای نظامی با اقتدار در خدمت تأمین امنیت کشور هستند و اگر امروز شاهد پیروزی‌های بزرگ در خارج از مرزها هستیم، مدافعان حرم مظلومانه با دشمن تا دندان مسلح که همه استکبار در جهت حمایت از آ‌ن‌ها تلاش می‌کند، مبارزه می‌کنند.

  وی عنوان کرد: با آموزش‌های همگانی که به مردم داده می‌شود، شاهد بهبود بیش از پیش شاخص‌های امنیت در داخل کشور هستیم و امروز شهروندان شهرستان البرز از بالاترین رتبه احساس امنیت برخوردار هستند.

  فرماندار شهرستان البرز اضافه کرد: امروز شرایطی که بانوان در جامعه دارند، در کمتر کشوری که از لحاظ رتبه‌های اقتصادی و اجتماعی همتراز ایران هستند، مشاهده می‌شود.

  عسگری گفت: یکی از آسیب‌های جدی در امنیت، قاچاق کالا است که خوشبختانه نیروی انتظامی با اقتدار ورود کرده و امروز به برکت مأموریت‌های خوبی که در مبارزه با قاچاق کالا داشتند، شرایط شاخص‌های اقتصادی رو به بهبود بوده و اثر مستقیم در حوزه اشتغال داشته است که امیدواریم این روند با قوه بیشتر ادامه پیدا کند.

  این مسؤول ادامه داد: امروز نیروی انتظامی در مبارزه با مواد مخدر توانسته است مأموریت‌های بسیار خوبی را به اجرا بگذارد و ضربه‌های مهلکی را به باندهای بزرگ مواد مخدر در شهرستان البرز و جای‌جای کشور وارد آورد که تمام این دستاوردها هزینه‌هایی داشته و نیروی انتظامی جانبازان بسیاری تقدیم انقلاب اسلامی کرده است.

  فرماندار شهرستان البرز در پایان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس، بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی(ره) و شهدای نیروی انتظامی بیان کرد: امروز امنیت و آرامش کشور را مدیون خون پاک شهدای هشت سال دفاع مقدس و شهدای نیروی انتظامی هستیم که باید قدر آن‌ها را بدانیم.
  انتهای پیام/

  مطالب مرتبط با موضوع :
  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">