ندای البرز
جمعه ۱۱ تیر ۱۳۹۵ - - ساعت ۱۱:۳۳ 2018 Apr 20
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 16031
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۱ تیر ۱۳۹۵ - ۱۴:۲۰
 •   
  در راهپیمایی روز جهانی قدس؛
  فریادهای مرگ بر اسرائیل که امروز در فضای شهرهای مختلف شهرستان البرز طنین انداز شد، حکایت از عدم تحمل اقدامات اسرائیل در قدس اشغالی و نفرت مردم مسلمان ایران اسلامی از این رژیم غاصب داشت.

  به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی ندای البرز، بار دیگر مردم ولایتمدار شهرستان البرز در کنار یکدیگر جمع شدند و یک صدا با یکدیگر و با مشت‌هایی گره‌کرده خشم خویش را از جنایت‌های رژیم صهیونیستی در فلسطین ابراز کردند.

  فریادهای مرگ بر اسرائیل که امروز در فضای شهرهای مختلف شهرستان البرز طنین انداز شد، حکایت از عدم تحمل اقدامات اسرائیل در قدس اشغالی و نفرت مردم مسلمان ایران اسلامی از این رژیم غاصب داشت.

  اگر پیش از آغاز رسمی برنامه راهپیمایی در خیابان‌های منتهی به محل راهپیمایی قدم میزدید، انسان‌هایی را شاهده بودید که با پرچم‌های ایران و فلسطین و پیشانی‌بندهای “لبیک یا خامنه‌ای” در صحنه حاضر شده‌اند تا به آن کسانی که در اقدامی به دور از بصیرت و کورکورانه شعار “نه غزه،نه لبنان” سر می‌دادند ثابت کنند همچنان بر آرمان‌های انقلاب اسلامی که شالوده‌ی آن بر اساس دفاع از مظلومین برپا شده است، استوارند.

  امروز اقشار مختلف مردم، اعم از پیر و جوان، زن و مرد با هر سلیقه‌ و نگرش سیاسی در صحنه حضور یافتند و هم‌گام با یکدیگر به طرف مصلی نماز جمعه گام بر داشته و فریاد مرگ بر اسرائیل سردادند.

  در راهپیمایی امروز البرزی‌ها، اعمال رژیم آل خلیفه نیز از چشم استکبارستیزان پنهان نماند و مردم با فریاد “آل خلیه شرمت باد” خواستار رفع حصر رهبر شیعیان بحرین، شیخ قاسم شدند.

  خانواده‌ی شهدای هشت سال دفاع مقدس که در راه صیانت از آرمان‌های انقلاب و اسلامی فرزندان و عزیزان خود را فداء کردند و رزمندگان مدافع حرم که در راه دفاع از حریم آل‌الله جانفشانی کردند در راهپیمایی حضور یافتند و در این میان مردم نیز با فریادهای مرگ بر “داعش” و “وای اگر خامنه‌ای فرمان دهد” نفرت خود را از تکفیری‌های مسلمان نما ابراز داشتند.

  البته در غیاب گزارشگر صدا و سیمای مرکز استان قزوین، جمعی از فعالان شبکه‌های اجتماعی و رسانه‌ایی شهرستان تلاش کردند تا جلوه‌هایی از این حماسه را به تصویر بکشند.

  امروز  راهپیمایان در حالی در محل مصلی نماز جمعه الوند و محمدیه گرد هم جمع شدند که مشارکت بانوان، کودکان و نوجوانان در راهپیمایی پررنگ‌تر از گذشته است و آنان نیز در خلق این حماسه سهیم شدند.

  همچنین بسیاری از مسئولین از جمله مدیران دولتی، فرماندهان نظامی و انتظامی، شهرداران و تعدادی از اعضاء شورای اسلامی شهرهای مختلف شهرستان البرز در راهپیمایی شرکت‌ کردند تا آنان نیز دوشادوش مردم انقلابی حضور پر رنگی در صحنه داشته باشند.

  حضور گسترده اقشار مختلف مردم شهرستان البرز در راهپیمایی روز قدس باردیگر مشت محکمی بود بر دهان استکبار جهانی، آمریکا و اسرائیل جنایتکار و برگ‌زرین دیگری بود بر دفتر افتخارات پر از شور و شعور مردم شهرستان البرز در حمایت از جبهه مقاومت اسلامی و مردم مظلوم فلسطین تا آزاد سازی قدس شریف.

  انتهای پیام

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">