ندای البرز
دوشنبه ۰۳ آبان ۱۳۹۵ - - ساعت ۰۷:۳۹ 2018 Aug 17
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 18757
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۳ آبان ۱۳۹۵ - ۲۰:۱۱
 •   
  معاون آموزشی و پژوهشی سازمان پدافند غیرعامل کشور عنوان کرد:
  معاون آموزشی و پژوهشی سازمان پدافند غیرعامل کشور عنوان کرد: آنچه که مشهود است، الزامات پدافند غیرعامل در شهرصنعتی البرز احصاء نشده، در صورتی که می‌توان با برنامه‌ریزی و انجام اقدامات پژوهشی این منطقه را به عنوان بخش حساس معرفی کرد.

   به گزارش پایگاه خبری،تحلیلی ندای البرز، دومین جلسه شورای پدافند غیرعامل شهرستان البرز همزمان با اجرای رزمایش دفاع غیرنظامی در شرکت البرز دارو برگزارشد.

  سردارسید داود رسولی معاون آموزشی و پژوهشی سازمان پدافند غیرعامل کشور در این جلسه گفت: حاصل آموزش‌های مربوط به دفاع غیرنظامی در رزمایش‌ها به نمایش گذاشته می‌شود.

  رسولی ادامه داد: هدف سازمان پدافند غیرعامل خودکفایی شهرستان‌ها برای رفع مشکلات موجود در این عرصه است.

  وی افزود: آنچه که مشهود است، الزامات پدافند غیرعامل در شهرصنعتی البرز احصاء نشده، در صورتی که می‌توان با برنامه‌ریزی و انجام اقدامات پژوهشی این منطقه را به عنوان بخش حساس معرفی و از ردیف‌های بودجه اختصاصی برای افزایش ضریب ایمنی این شهر استفاده نمود.

  معاون آموزشی و پژوهشی سازمان پدافند غیرعامل کشور بیان داشت: در موضوع پژوهش ابتداء باید تهدیدات موجود شناسایی، راهکارهای کاهش آسیب‌ها را پیش بینی و اقدامات لازم را برای مصون‌سازی در برابر این تهدیدات را پیش بینی کرد.

  این مقام مسؤول عنوان کرد: سازمان پدافند غیرعامل در سال جاری ۶۰۰ پایان نامه را با همکاری نخبگان کشور در حوزه پژوهش آماده و بیش از ۱۲۰ مورد کسری خدمت سربازی را در این خصوص صادر نموده است.

  رسولی ابراز داشت: تهدیدات امروز با تهدیدات آینده بسیار متفاوت خواهند بود و باید در اقدامات پدافندی خود آینده پژوهی را سرلوحه کار قرار دهیم.

  وی تصریح کرد: امروز در مسائلی همچون انسان، دام، گیاه و محیط زیست آسیب پذیر هستیم و باید آمادگی و آموزش‌های خود را براساس اقدامات پژوهشی انجام شده و بابر تهدیدات موجود  افزایش دهیم.

  انتهای پیام

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">