ندای البرز
پنج شنبه ۰۶ مهر ۱۳۹۶ - - ساعت ۱۰:۱۹ 2018 Feb 22
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 24371
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۶ مهر ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۶
 •   
  مراسم تودیع و معارفه شهردار الوند:
  هرجا که‌منافع اقلیت بر منافع اکثریت سایه اندازد آن‌جا است که امنیت به خطر می افتد.

  به گزارش خبرنگار اجتماعی ندای البرز، مراسم تودیع و معارفه شهردار الوند با حضور مسئولان استانی و شهرستان البرز در تالار شهر الوند برگزار شد.
  در این مراسم رییس شورای شهر الوند با اشاره به اینکه فرصت و توفیق خدمت‌گزاری مسئولان، مرهون خون شهدا است اظهار کرد: رهنمودهای گوهر بار مقام معظم رهبری فصل الخطاب اقدامات و عملکرد ماست که در این راستا اقتصاد مقاومتی را در پیش گرفته‌ایم .
  وی بیان کرد: در حوزه فرهنگی تامین نیازهای فرهنگی، کاهش آسیب‌های اجتماعی و افزایش فرهنگ از جمله اهداف اعضای شورای شهر الوند است.
  رییس شورای شهر الوند عنوان کرد: با به کارگیری مشکلات علمی و عملی نسبت به اولویت رفع مشکلات اقدام می‌کنیم.
  این مسئول با اشاره به اینکه شورای شهر الوند تلاش می‌کندپروژه محور اقدام کند افزود: سعی می‌کنیم از روزمرگی بپرهیزیم.
  ذاکری انتخاب شهردار را یکی از وظایف شورا ها دانست و ادامه داد:
  رسالت شورای شهر علاوه بر انتخاب شهردار نظارت مستمر بر اجرای فعالیت ها توسط شهردار است.

  وی خاطرنشان کرد: شورای شهر الوند هم سو با دولت برنامه داشته تا برای تحول و توسعه شهر گام بردارد.
  در ادامه این مراسم حجت الاسلام علی طهماسبی، امام جمعه شهرالوند بیان کرد: حق انتخاب و رای گیری از برکات خون شهدا و انقلاب اسلامی است.

  وی با تقدیر از شهردار سابق شهر الوند، به شهردار جدید خوش آمد گفت و ابراز کرد: مردم شهر الوند برای پیشرفت شهرشان با شهردار جدید همکاری می‌کنند.
  خطیب نماز جمعه شهر الوند متذکر شد: یک سویه کردن مسئولان یکی از خطراتی است که شهر را تهدید می کند بنابراین بایستی این موضوع را مد نظر قرار دهیم که همه ی ما الوندی بوده و هیچ گونه سمت و سویی و قومیتی وجود ندارد.
  حجت‌الاسلام طهماسبی تصریح کرد: مسئولان آبرویی دارند که ما باید این آبرو را حفظ کنیم بنابراین پسندیده نیست تا موارد را در خطبه ها اعلام کنیم بلکه به صورت دوستانه به مسئولان اعلام می‌کنم.
  وی خاطرنشان کرد: همه مردم شهر باید به شهردار برای تعالی شهر کمک کنند.
  خطیب نماز جمعه شهر الوند افزود: امروز شهردار منتخب، شهردار همه ماست بنابراین یک سویه کردن شهردار آفتی برای شهر است.
  در ادامه این مراسم ید الله لطفی شهردار سابق الوند اظهار کرد: در شهر الوند به نکته ی کور ترافیکی شهر الوند به نام خلیج فارس پایان دادیم.
  وی افزود: با همت والای شورای شهر الوند و فرماندار شهرستان البرز بلوار خلیج فارس تعریض شد.
  شهردار سابق شهر الوند گفت: نگاه دولت تدبیر و امید به بخش حوزه سلامت ما را وادار به اهدای ساختمان ۵ طبقه به منظور ساخت بیمارستان دولتی کرد.

  لطفی ادامه داد: حس مشارکتی مردم الوند و نگاه روحانیون باعث شد شهرداری از بودجه ی ۳۰ میلیارد به بودجه ۱۱۰ میلیاردی برسد.
  وی خاطر نشان کرد: با همت بالا و نگاه به دور از گرایش‌های سیاسی وحدت و اتحاد خود را حفظ و دست شهردار را بگیریم و یاری رسان باشیم.
  در ادامه این مراسم فرماندار شهرستان البرز اظهار کرد: از زحمات شوراهای گذشته تشکر کرده و امروز اگر عمران و آبادانی صورت گرفته به برکت حضور مردم است.
  وی بیان کرد: توقع از کسی که مردم او را می‌شناسند بیشتر بوده و به دلیل اینکه شهردار منتخب یکی از اعضای سر شناس است می طلبد تا تلاش بیشتر صورت گیرد.

  عسگری افزود: شهردار تمام هم و غم خود را برای خدمات رسانی مردم انجام دهد و مطمئنا تمامی مسئولان نیز همکاری خواهند کرد.
  این مسئول خطاب ب جعفر جوادی خاطر نشان کرد: با توجه به اینکه در شهرداری حضور داشتید انتخاب شما نشان دهنده ی توانمندی حضرتعالی و شناخت کافی شما از شهر است.
  فرماندار شهرستان البرز در پایان یادآورشد: با وحدت و همدلی شهردار را پشتیبانی کنیم و الوند را به جایگاهی که در شان آن است برسانیم.
  در ادامه این مراسم رضا گروسی مدیر کل امور شهری استانداری از تلاش تمام کسانی که برای انتخاب جعفر جوادی به عنوان شهردار تلاش کرده‌اند قدردانی و اظهار کرد: آنچه که در خروجی نهایی حوزه ی مدیریت شهری هست تکریم مردم و شهروندان است که به دنبال آن آرامش آسایش و امنیت را به دنبال دارد.
  وی افزود: آرامش و امنیت به عنوان سرفصل نتیجه ای است که برای همه مورد اهمیت است.
  گروسی ادامه داد: هرجا که‌منافع اقلیت بر منافع اکثریت سایه اندازد آن‌جا است که امنیت به خطر می افتد.
  وی بیان کرد: احترام ‌به رای اکثریت احترام به حق است وجعفر جوادی شهردار همه ی مردم الوند است و این باید مورد توجه همه قرار گیرد.
  مدیر کل امور شهری و شورای استان قزوین اذعان کرد: کار کردن و ارائه ی خدمات مطلوب به شهروندان باید مورد توجه همه قرار گیرد.
  این مسئول یاد آور شد: قانون را بر هم‌نزنید و مرجع قانون هر کشور در قانون مشخص است.

  گروسی عنوان کرد: شورای اسلامی شهر الوند با احترام به قانون و تبعیت از آن شهردار را انتخاب کرده اند و بنابراین باید به انتخاب آن ها احترام گذاشت.
  وی اشاره کرد: قانون و سیر مراحل قانونی در انتخاب شهردار رعایت شده است.

  گروسی با تشکراز زحمات شهردار سابق گفت: شهردار جدید با مجموعه ی استان و فرماندار همراه و برای خدمات رسانی به مردم تلاش کند.

  وی در پایان متذکر شد: شهردار جدید از ظرفیت تمامی افراد در سطح الوند استفاده کند.
  در ادامه این مراسم جعفر جوادی شهردار جدید الوند اظهار کرد:
  امروز خوشحالم که در جایگاهی قرار دارم که با مردم شهرم دغدغه ی مشترک دارم.
  وی افزود: امروز شهر ما سرشار از جوانان و ظرفیت های متعددی است که باید از آن استفاده کرد.
  شهردار جدید شهر الوند عنوان کرد:
  الوند شهری خواهد بود که عدالت محور خواهد بود نه رابطه محور.
  وی ادامه داد: مهم‌ترین اصل در اقدامات ما توسعه ی همه جانبه عدالت محور و سپردن اقدامات به دست خود مردم است.

  جوادی بیان کرد: نگاه ما در مجموعه ی شهرداری نگاهی فراجناحی و فرا قومیتی است و ما هیچ گروه و دسته ای را ممنوع نمی کنیم بلکه دست همکاری خود را بر روی همه اقشار مردم شهر دراز می‌کنیم.
  گفتنی است در پایان این مراسم با حضور مسئولان استانی و شهرستان البرز با قدردانی از زحمات شهردار سابق، یدالله لطفی تودیع و جعفر جوادی به عنوان شهردار جدید شهرالوند معرفی شد.
  انتهای پیام/

  مطالب مرتبط با موضوع :
  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">