ندای البرز
یکشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۶ - - ساعت ۰۰:۴۹ 2018 Mar 19
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 24694
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۱ آبان ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۵
 •   

  به گزارش خبرنگار ورزشی ندای البرز ، اردوی آماده‌سازی تیم ملی ژیمناستیک هنری کشور از روز گذشته در الوند برپا شده است، اردویی که پیش از این هم بارها به میزبانی این شهر برگزار شده و از این حیث مجموعه ورزشی امام علی(ع) الوند می‌توان گفت سال‌ها بوده که میزبانی از مسابقات مختلف کشوری و اردوهای آماده‌سازی تیم ملی را عهده‌دار بوده است.
  سالن ژیمناستیک مجموعه ورزشی امام علی(ع) شهر الوند با توجه به امکانات خوب و تجهیزات مناسبی که در اختیار دارد، یکی از گزینه‌های میزبانی از اردوی آماده‌سازی تیم ملی ژیمناستیک کشور در سال‌های اخیر بوده است.

  بدون شک روند میزبانی‌های خوب شهر الوند، مسؤولان این شهر و در کنار آن برنامه‌ریزی خوب و مناسب مسؤولان هیأت ورزشی ژیمناستیک استان قزوین در طول سال‌های اخیر دست به دست هم داده که توانسته‌اند اعتماد فدراسیون ژیمناستیک را جلب کنند.

  شهر الوند هفته گذشته هم میزبانی از رقابت‌های ترامپولین قهرمانی نونهالان و نوجوانان کشور را هم بر عهده داشت.

  نکته امیدوارکننده اردوی تیم ملی ژیمناستیک کشور علاوه بر حضور دو ورزشکار قزوینی در این اردو این است که هدایت ملی‌پوشان کشور بر عهده رضا خیرخواه مربی ارزشمند قزوینی است که از این حیث این یک امتیاز مثبت برای ژیمناستیک استان قزوین محسوب می‌شود.

  دبیر هیأت ژیمناستیک استان قزوین در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ندای البرز با اشاره به میزبانی الوند از اردوی آماده‌سازی تیم ملی ژیمناستیک کشورمان اظهار کرد: با موافقت فدراسیون میزبانی اردوی تیم ملی ژیمناستیک هنری کشورمان به الوند سپرده شد تا ملی‌پوشان تمرینات خود را زیر نظر کادر فنی در مجموعه ورزشی امام علی(ع) شهر الوند برپا کنند.

  کامران داوودی افزود: حمید قاقزانی و نیما بیگدلو دو ورزشکار استان قزوین هم در این اردو حضور دارند و تمرینات خود را زیر نظر کادر فنی و مربیان تیم ملی پیگیری می‌کنند.

  وی اضافه کرد: رضا خیرخواه مربی استان هم به عنوان سرمربی هدایت ملی‌پوشان ژیمناست‌کاران کشور را بر عهده دارد.

  دبیر هیأت ژیمناستیک استان قزوین مطرح کرد: اردوی آماده‌سازی تیم ملی ژیمناستیک هنری کشور که از روز گذشته در مجموعه ورزشی امام علی(ع) الوند آغاز شده است، سی‌ام آبان ماه سال جاری به کار خود پایان می‌دهد.

  گفتنی است، ملی‌پوشان کشور خود را برای شرکت در رقابت‌های جام ستارگان جهان که به میزبانی ژاپن برگزار می‌شود، آماده می‌کنند.

  انتهای پیام/

  مطالب مرتبط با موضوع :
  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">