ندای البرز
جمعه ۰۷ اسفند ۱۳۹۴ - - ساعت ۱۷:۲۱ 2018 Jul 22
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 12989
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۷ اسفند ۱۳۹۴ - ۲۰:۱۷
 •   
  امام جمعه شهر الوند:
  امام جمعه شهر الوند گفت:همه کسانی که صلاحیت آنان تأیید شده است محترم هستند، اما اولین وظیفه نامزدها و طرفداران آنان تمکین به قانون است.

  به گزارش پایگاه خبری،تحلیلی ندای البرز، حجت الاسلام و المسلمین طهماسبی درخطبه های نماز عبادی سیاسی جمعه شهر الوند گفت: وحدت امتحان بزرگ انتخابات است، زیرا هم حقی است و که باید از آن استفاده نمود و هم تکلیفی است در جهت حفظ نظام اسلامی.

  وی با بیان اینکه انتخاب افراد صالح، پاکدست و استکبار ستیز بسیار مهم است افزود: کسی که مرعوب استکبار جهانی باشد، در آینده کشور را بیچاره خواهد کرد.

  طهماسبی با اشاره به سخنی از امام خمینی(ره) بیان داشت: یکی از آسیب هایی که انتخابات ها را تهدید می کند اختلاف بعد از انتخابات است، لذا برگزار کنندگان انتخابات، مسئولان اجرایی، مسئولان قضایی، امنیتی و سیاسی باید دقت لازم را در حفظ حق الناس داشته باشند.

  امام جمعه الوند حفظ سلامت و صلابت انتخابات را از وظایف مهم مسئولان دانست و عنوان کرد: همه کسانی که صلاحیت آنان تأیید شده است محترم هستند، اما اولین وظیفه نامزدها و طرفداران آنان تمکین به قانون است.

  این مسئول ضمن تقدیر از حضور نامزدهای دهمین دوره مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری در رونق بخشی به تنور انتخابات کشور تصریح کرد: هرجا فتنه ایی ایجاد می شود ازعدم تمکین به قانون است، لذا همه نامزدهای انتخابات موظف به رعایت قانون و پیگیری خواسته های خود در مراجع ذیصلاح هستند.

  طهماسبی با بیان اینکه استکبار جهانی قابل اعتماد نبوده و همواره در صد ضربه زدن به انقلاب اسلامی است ابراز داشت: مردم ما در سایه ولایت و با حضور در انتخابات امروز، مجلسی استکبار ستیز را تشکیل خواهند داد و پوزه استکبار جهانی را برزمین خواهند مالید.

  وی ضمن تبریک هفته امور تربیت و تربیت اسلامی، تشکیل این نهاد به دست شهیدان رجایی و باهنر را از جمله اقدامات بسیار ارزشمند آموزش و پرورش دانست.

  طهماسبی خاطر نشان کرد: باید تقوای الهی را در تمامی امور رعایت کرد، زیرا فردای قیامت باید  پاسخگوی اعمال خود باشیم.
  انتهای پیام

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">