ندای البرز
شنبه ۱۲ دی ۱۳۹۴ - - ساعت ۱۷:۲۶ 2018 Feb 20
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 10751
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۲ دی ۱۳۹۴ - ۰۰:۴۲
 •   
  امام جمعه شهر الوند تأکید کرد:
  امام جمعه شهر الوندتأکید کرد: هرگونه کندی در روند ساخت بیمارستان دولتی الوند به بهانه کسری بودجه و یا موضوعات دیگر غیر قابل قبول خواهد بود و هیچگونه بهانه ایی از استانداری و مسئولان استان پذیرفته نخواهد بود.

  به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی ندای البرز، حجت الاسلام والمسلمین طهماسبی در خطبه های نماز جمعه این هفته شهر الوند؛ ضمن تبریک سال جدید میلادی و گرامیداشت یاد و خاطره همه شهدای انقلاب اسلامی بویژه شهدای ارامنه و مسیحی، به بررسی ابعاد مختلف نامه امام خمینی(ره) به گورباچف پرداخت و گفت: امام راحل  پشت پا زدن به خدا و ارزشهای الهی را یکی از بزرگترین مشکلات سوسیالیست و کمونیست  می دانست که در نامه تاریخی خود به گورباچف نیز فروریختن کاخ سوسیالیست و کمونیست را وعده داده بود.

  وی افزود: نامه امام خمینی(ره) به گورباچف، صدور نامه در خصوص بسیج، پذیرش قطعنامه ۵۹۸ و عزل قائم مقام رهبری از دیگر شاهکار های امام راحل در آخرین سال حیات نورانی ایشان بود.

  طهماسبی با اشاره به سالروز کشف حجاب توسط رضا خان، عنوان کرد: رضا خان قصد داشت تا اصلاحات کلان آتاتورک را  در کشور ما اجرایی نموده و ایران را کاملاً غربی کند که با استقامت و پایمردی مردان و زنان غیرتمند ایرانی با شکست مواجه شد.

  امام جمعه الوند اظهار داشت: امروز دشمن قصد دارد تا با شبیخون فرهنگی خود، زنان و دختران ایرانی را تحت تأثیر قرار دهد تا آنان به دست خود حجاب را کنار بگذارند.

  طهماسبی اضافه کرد: آزادی زنان به هیچ عنوان به نفع آنان نیست، زیرا در نهایت به حراج آبرو و عفت زن خواهد انجامید.

  خطیب جمعه شهر الوند در بخش دیگری از سخنان خود، انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری را یکی از چالش های پیش روی نظام و انقلاب دانست و ابراز داشت: انتخابات می تواند خواستگاه اتحاد و همدلی باشدکه باید با بصیرت و آگاهی عرصه را برای جولان فتنه گران داخلی و خارجی تنگ کرد.

  این مقام مسئول یاد آور شد: حضور حداکثری در انتخابات یک وظیفه شرعی است، زیرا موجب حفظ نظام و انقلاب خواهد بود و اضافه کرد: همه ما باید با شناخت و رأی درست، افرادی را انتخاب کنیم که همانند مدرس به هیچ  گروهی وابسته نبوده و در سایه ایمان به خدا در خط ولایت فقیه باشند.

  حجت الاسلام طهماسبی در بخش پایانی سخنان خود، ضمن تقدیر از حضور پرشور مردم شهر الوند در برنامه های ۹دی،  امضاء تفاهم نامه ساخت بیمارستان دولتی شهر الوند را تبریک گفت.

  عضو شورای اداری شهرستان البرز ساخت ضرب العجلی این بیمارستان را یکی ازخواسته های مهم مردم دانست و تأکید کرد:  هرگونه کندی در روند ساخت این بیمارستان به بهانه کسری بودجه و یا موضوعات دیگر  غیر قابل قبول خواهد بود و هیچگونه بهانه ایی از استانداری و مسئولان استان پذیرفته نخواهد بود.

  امام جمعه الوند تصریح کرد: شروع ساخت یک بیمارستان  از ابتداء به ۱۰ تا ۱۵ سال زمان نیاز داشت که با اقدام بجای شهرداری و شورای اسلامی شهر الوند، زمان ساخت بیمارستان ۱۸۰تختخوابی شهر الوند به حداقل ترین فرصت ممکن کاهش پیدا کرد که این بیمارستان باید در موعد مقرر در تفاهم نامه(۳سال) به بهره برداری برسد.

  انتهای پیام

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">