ندای البرز
چهارشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۴ - - ساعت ۰۹:۵۰ 2018 Apr 23
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 12552
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۸ بهمن ۱۳۹۴ - ۲۳:۳۵
 •   
  امام جمعه شهر الوند:
  امام جمعه شهر الوند گفت: کم و کاستی‌ها موجب عدم حضور مردم در انتخابات نخواهد شد و مردم ما همیشه از نظام پشتیبانی کرده‌اند، نظام ما نظام مردمی است.

  به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی ندای البرز، حجت الاسلام علی طهماسبی امام جمعه الوند، حضور مردم در انتخابات را موجب امنیت نظام دانست و گفت: نظام اسلامی اقامه کننده عدل و داد و حافظ نظام جمهوری اسلامی ایران است.

  وی در ادامه افزود: انتخابات یک تکلیف و واجب شرعی است و مردم هر کجا نظام نیاز داشته باشد در صحنه حاضر می‌شوند و کمبودها را به پای اصل نظام نمی‌گذارند و می‌دانند رهبر معظم انقلاب و مسؤلان در فکر برطرف کردن مشکلات جامعه هستند.

  طهماسبی با بیان اینکه نظام جمهوری اسلامی ایران تنها نظام اجرا کننده دین در دنیاست تصریح کرد: هدف ولی فقیه خدمت به مردم و مظلومان جهان است و حرکت رو به عدالت دارند و از هیچ تلاشی برای خدمت به مردم ایران دریغ نمی‌کنند.

  امام جمعه الوند تاکید کرد: کم و کاستی‌ها موجب عدم حضور مردم در انتخابات نخواهد شد و مردم ما همیشه از نظام پشتیبانی کرده‌اند، نظام ما نظام مردمی است و حضور و تجلی مردم و رای آنها قابل ارزیابی و شمارش استو مردم خود سرنوشتشان را تعیین می‌کنند.

  کم و کاستی‌ها موجب عدم حضور مردم در انتخابات نخواهد شد

  حجت الاسلام طهماسبی با اشاره به سخنان رهبر معظم انقلاب خاطرنشان کرد: همه باید در انتخابات حضور داشته باشند حتی کسانی که نظام را قبول ندارند باید با حضور در صحنه از امنیت خود و کشورشان حمایت کنند.

  وی تاثیر رای مردم را در سرنوشتشان واقعی و تاثیرگذار دانست و ابراز کرد: از ابتدای انقلاب تا به امروز افراد مختلف از گروههای مختلف پای کار آمده‌اند و تنها یک گروه فعالیت نداشته است و این نشان از تاثیر گذاری مردم در انتخابات دارد.

  این مقام مسئول با بیان این‌که همه باید به قانون احترام بگذاریم اظهار داشت: همه باید در گفتار و رفتار به قانون پایبند باشیم اما تعدادی از افراد شروع به تبلیغات کرده‌اند و این حق الناس است، مسؤولان و بازرسان باید بدون توجه به ابنکه این افراد از چه گروهی هستند با آنها برخورد کنند تا متخلفان پایبند قانون باشند.

  امام جمعه الوند در پایان گفت: مردم باید با بصیرت و آگاهی در انتخابات حاضر شوند و شخصی را که اصلح تر است را انتخاب کنند تا فرد انتخاب شده بتواند مشکلات را حل کند.

  منبع: خبرگزاری رسا قزوین

  انتهای پیام

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">