ندای البرز
پنج شنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۳ - - ساعت ۰۹:۴۶ 2018 Apr 23
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 341
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۲ آبان ۱۳۹۳ - ۱۹:۱۹
 •   

  پایگاه خبری ندای البرز به گزارش خبرگزاری تسنیم ، آیت الله باریک بین در دیدار با مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان قزوین که صبح امروز در دفتر نماینده ولی فقیه در قزوین انجام شد، اظهار کرد: وقف سنت حسنه‌ای‌ است که سبب گسترش عدالت در جامعه می‌شود.

  وی افزود: سنت حسنه وقف کار بسیار پسندیده‌ای است که هزینه عواید آن مبتنی بر نیات واقفان باشد، ولی زمینه و حوزه‌های وقف در استان کم است و در بسیاری از حوزه‌ها وقفی صورت نگرفته است که ضرورت دارد تا این موضوع در دستور کار قرار گیرد.

  نماینده مردم قزوین در مجلس خبرگان رهبری تصریح کرد: مسئولان و متولیان امر وقف باید رسیدگی به محرومان را مورد توجه قرار دهند و در این زمینه از هیچ تلاشی دریغ نکنند.

  در این دیدار حجت الاسلام مصطفی نوروزی مدیر کل اوقاف وامور خیریه استان نیز ضمن ارائه گزارشی از برنامه های این اداره کل اظهار کرد: خوشبختانه این استان با هماهنگی که بین مسئولان و مردم در حال انجام شدن است امور وقف به خوبی در این استان پیش می رود.

  مدیرکل اوقاف و امور خیریه قزوین در رابطه با مشکلات زمین های اوقافی شهرستان البرز تصریح کرد: چند سالی بود که مردم شهر الوند در رابطه با مسکن خود در رابطه با وقف دچار مشکل شده بودند که بعد از سال ها این مسئله برطرف شد.

  وی با اشاره به برنامه‌های این اداره کل در دهه ماه محرم خاطرنشان کرد: اداره کل اوقاف استان توانست در دهه ماه محرم برنامه های فرهنگی و بصیرتی هم برای بانوان وهم برای برادران در امام زاده‌ها و بقاع متبرکه تشکیل دهد که مورد استقبال شهروندان وهم استانی‌ها قرار گرفت.

  مطالب مرتبط با موضوع :
  برچسب ها :
  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">