ندای البرز
پنج شنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۵ - - ساعت ۱۷:۴۷ 2018 Mar 17
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 20342
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۴ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۹:۳۱
 •   
  مشاور فرماندهی کل سپاه در مسجد امام خمینی(ره)الوند:
  مشاور فرماندهی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران گفت: امام خمینی(ره) انقلاب نکرد که برخی وزرا صاحب ثروتمند شوند چراکه قیام کردند تا عدالت در انقلاب اسلامی برقرار باشد.

  به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ندای البرز، حجت‌الاسلام سید‌مرتضی حسینی در مراسمی که به مناسبت ایام‌الله دهه فجر صبح امروز در مسجد امام خمینی‌(ره) شهر الوند، با حضور مردم این شهر برگزار شد، اظهار داشت: یکی از اهداف امام راحل و انقلاب اسلامی استقلال‌ است؛ استقلالی که به هیچ کشوری متکی نبوده و کسی خارج از کشور برای ملت ایران تصمیم نگیرد؛ امروز آمریکا و انگلیس تصمیم‌گیرنده نیستند.

  وی با اشاره به گروگان‌گیری دریا‌داران آمریکایی از سوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران در خلیج فارس افزود: این امر برای آمریکا ذلت بزرگی بود.

  مشاور فرماندهی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران با اشاره به برجام اضافه کرد: در دورانی که نماینده مجلس بودم، به برجام رأی منفی داده و افتخار می‌کنم که چنین اقدامی را انجام دادم؛ برجام برای ایران همچون تعهد ترکمانچای است.

  حسینی یادآور شد: امنیت در اختیار رهبری است در حالی که کشور همسایه از نا‌امن‌ترین کشور‌ها است؛ امنیت در کشور به برکت خون شهدی هشت سال دفاع مقدس و مدافع حرم است.

  وی با بیان اینکه بخش دوم هدف امام‌(ره) عدالت بود، مطرح کرد: امروز برخی‌ها با گرفتن حقوق نجومی تجمل‌گرایی می‌کنند و عدالتی که باید در جامعه یکسان باشد، در جامعه وجود ندارد و کمرنگ شده است.

  مشاور فرماندهی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران گفت: افرادی که تجمل‌گرایی می‌کنند به فکر مستضعفان نیستند؛ چرا وزیر کشور اسلامی باید میلیاردها تومان سرمایه داشته باشد؛ امام خمینی(ره) انقلاب نکرد که برخی وزرا صاحب ثروتمند شوند چراکه قیام کردند تا عدالت در انقلاب اسلامی برقرار باشد.

  انتهای پیام/

  مطالب مرتبط با موضوع :
  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">