ندای البرز
جمعه ۱۱ تیر ۱۳۹۵ - - ساعت ۱۱:۵۷ 2018 Feb 22
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 16082
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۱ تیر ۱۳۹۵ - ۱۹:۰۶
 •   
  امام جمعه شهر الوند:
  حجت‌الاسلام طهماسبی در خطبه‌های نماز جمعه شهر الوند گفت: روز قدس یعنی امت اسلامی در هیچ مکان و زمانی تسلیم استکبار جهانی نخواهد شد و همواره با چشمانی بیدار در مسیر مقابله با آمریکا گام خواهد برداشت.

  به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی ندای البرز، حجت‌الاسلام طهماسبی در خطبه‌های آخرین نماز عبادی سیاسی جمعه شهر الوند در ماه مبارک رمضان گفت: ملت ایران هنوز مسئله فلسطین را مسئله اول جهان اسلام دانسته و در حمایت از مردم مظلوم فلسطین از هیچ حمایتی دریغ نخواهد کرد.

  طهماسبی افزود: روز قدس یعنی امت اسلامی در هیچ مکان و زمانی تسلیم استکبار جهانی نخواهد شد و همواره با چشمانی بیدار در مسیر مقابله با آمریکا گام خواهد برداشت.

  وی ادامه داد: برخی ایجاد رابطه با آمریکا و هم‌‌پیمانانش را موجب رونق و تحول می‌دانند، در صورتی که ارتباط با آمریکا و اسرائیل جز ظلم، آنارشیسم، فاشیسم و نا امنی چیزی به همراه نداشته و این موضوع در پاکستان و ترکیه کاملاً مشهود است.

  امام جمعه الوند با اشاره به سخنان اخیر مقام معظم رهبری در جمع خانواده شهدای هفتم تیر و شهدای مدافع حرم عنوان کرد: شهدای مدافع حرم نماد قدرت، شهادت طلبی و جهاد امت اسلامی ایران و نسل سوم شهدای انقلاب اسلامی هستند.

  این مقام مسؤول بیان داشت: برخی ساده لوحانه و به بهانه‌های مختلف پشتیبانی و حضور مستشاران نظامی ایران در عراق و سوریه را بی‌دلیل می‌دانند، در صورتی که ایجاد گروهایی همانند داعش و القاعده تنها برای به چالش کشیدن و نابودی انقلاب اسلامی ایران بود.

  طهماسبی اضافه کرد: امروز جمهوری اسلامی ایران با پشتیبانی مردم، هدایت‌های مقام معظم رهبری و با استفاده از قدرت سخت و نرم متحیّرانه خود استکبار جهانی را به زانو درآورده است.

  خطیب جمعه شهر الوند اظهارداشت: امروز اسرائیل با بال عربستان سعودی و آمریکا پرواز می‌کند و همواره در تلاش است تا از هر فرصتی برای برهم زدن وحدت مسلمانان استفاده کند که کشورهایی همچون ترکیه نیز به این جمع پیوسته‌اند.

  وی افزود: ما توانسته‌ایم قدرت شگفت انگیز نظام اسلامی را در جنگ نامتقارن بر جهان استکبار دیکته کنیم و در این راه تا نابودی اسرائیل و استکبار جهانی همواره استوار خواهیم ایستاد.

  حجت‌الاسلام طهماسبی خاطرنشان کرد: ترور شهدای هفت تیر، طراحی کودتای ۲۸ مرداد ۱۳۳۲، حمله ناو آمریکایی به هواپیمای مسافربری و ترور نافرجام مقام معظم رهبری موجب روسیاهی ابدی استکبار جهانی در حمایت از تروریست سازمان یافته است.

  امام جمعه شهرالوند در خاتمه سخنان خود ضمن تقدیر از حضور مردم شهرستان البرز در راهپیمایی روز جهانی قدس از عموم مردم برای حضور پرشور در نماز عید سعید فطر دعوت کرد.

  انتهای پیام

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">