ندای البرز
سه شنبه ۱۱ فروردین ۱۳۹۴ - - ساعت ۰۳:۳۶ 2018 Mar 18
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 3368
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۱ فروردین ۱۳۹۴ - ۱۶:۴۵
 •   
  رئیس جمعیّت هلال احمر شهرستان البرز خبر داد:
  نبوی فر اظهار داشت: با حضور نیروهای کمکی و بکارگیری پمپ های آب، توانستیم به 28 خانواری که آب در منازل آنها وارد شده بود، امدادرسانی کنیم که این عملیّات تا ساعت 3:55 دقیقه صبح امروز ادامه داشت.

  به گزارش پایگاه خبری،تحلیلی ندای البرز، بارندگی شدید روز گذشته، منجر به وقوع خسارت جانی و مالی بسیاری در برخی از نقاط استان قزوین شد که شهرستان البرز نیر از این امر مستثنی نبوده و آب گرفتگی معابر، طغیان رودخانه ها و ورود آب به منازل و زمین های کشاورزی،   مشکلات و خساراتی را برای مردم ایجاد نمود.

  رئیس جمعیّت هلال احمر شهرستان البرز گفت: پس از بارش باران و اعلام مرکز فرماندهی و کنترل عملیّات استان قزوین، هلال احمر شهرستان البرز اقدام به فراخوانی و اعزام نیروهای خود برای کمک به حادثه دیدگان احتمالی نمود.

  نبوی فر توضیح داد: حدود ساعت ۱۹ روز گذشته؛ امدادگران این جمعیّت با حضور در محل پل الغدیر، با همکاری آتش نشانی شرکت شهرصنعتی البرز اقدام به تخلیّه آب های جمع شده در این مسیر نمودند که پس از اتمام این عملیّات، بلافاصله برای امداد رسانی به حادثه دیدگان ناشی از طغیان رودخانه در شریفیّه اعزام شدند.

  وی افرود: با توجه به گستردگی سیلاب ایجاد شده و ورود آب به منازل مردم، از جمعیّت هلال احمر شهرستان های آبیک و قزوین درخواست کمک شد که با حضور نیروهای کمکی و بکارگیری پمپ های آب، توانستیم به ۲۸ خانواری که آب در منازل آنها وارد شده بود، امدادرسانی کنیم که این عملیّات تا ساعت ۳:۵۵ دقیقه صبح امروز ادامه داشت.

  نبوی فر اضافه کرد: به لطف خداوند متعال، این حوادث خسارت جانی نداشته و تعیین میزان خسارت مالی آن نیز بر عهده کارشناسان می باشد و خاطر نشان شد: هلال احمر ضمن رصد وضعیّت شهرها و روستا های شهرستان در زمان وقوع بارندگی، حوادث و بلایای طبیعی؛ خود را با شرایط موجود هماهنگ نموده و با آمادگی کامل برای امدادرسانی به مردم حضور پیدا خواهد کرد.

  برای مشاهده دقابقی از تلاش امدادگران جمعیّت هلال احمر شهرستان البرز برای تخلیّه آب از منازل حادثه دیدگان شریفیّه کلیک کنید

  انتهای پیام

   

   

   

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">