ندای البرز
دوشنبه ۰۴ دی ۱۳۹۶ - - ساعت ۰۰:۵۰ 2018 Mar 19
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 25168
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۴ دی ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۳
 •   
  سخنگوی شورای اسلامی شهر الوند:
  تفاهم نامه تشکیل صندوق مشترک کمیته امداد امام خمینی(ره) و شورای اسلامی شهر الوند به امضا رسید.

  به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ندای البرز، با حضور جمعی از مدیران کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان البرز در صحن پارلمان محلی الوند، تفاهم نامه تشکیل صندوق مشترک کمیته امداد امام خمینی(ره) و شورای اسلامی شهر الوند به امضا رسید.

  مهتاب بهرامی سخنگو و رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر الوند در این رابطه اظهار داشت: با توجه به وظایف قانونی شورای اسلامی در زمینه های فرهنگی، اجتماعی، عمرانی و در جهت سامان دهی اقدامات مشترک شورای شهر و کمیته امداد امام خمینی(ره) و با هدف خدمت رسانی مطلوب و مساعدت مالی به نیازمندان، تفاهم نامه همکاری و تشکیل صندوق مشترک بین این دو مجموعه به امضا رسید.

  وی افزود: بر اساس مفاد این تفاهم نامه مقرر گردید مبلغ مورد توافق از محل ماده ۱۷ تامین و توسط شهرداری به حساب خاص کمیته امداد  واریز و برابر همان مبلغ نیز توسط کمیته امداد به صندوق مذکور مساعدت گردد.

  سخنگوی شورای شهر الوند تصریح کرد: مساعدت از محل این صندوق به منظور کمک مالی به نیازمندان و بیماران خاص معرفی شده توسط شورای شهر می باشد و تنها به کسانی که بصورت مکتوب و با مهر و امضای رئیس شورا معرفی می شوند تعلق خواهد گرفت.

  بهرامی بیان داشت: همچنین مقرر گردید بررسی و تحقیق در مورد افراد معرفی شده از طریق کمیته امداد صورت گرفته و طبق ضوابط این مجموعه سطح نیازمندی افرادی مورد بررسی قرار می گیرد.

  سخنگوی شورای شهر الوند در پایان گفت: قطعا این تفاهم نامه در بهبود روند خدمت رسانی به قشر نیازمند جامعه موثر واقع خواهد شد و برهمین اساس نیز شورا و شهرداری الوند اعلام می دارند که با تمام توان در کنار تمام مجموعه هایی خواهند بود که حمایت هدفمند و اصولی از دهک های آسیب پذیر را در دستور کار خود قرار داده اند.

  انتهای پیام/

   

  مطالب مرتبط با موضوع :
  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">