ندای البرز
سه شنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۶ - - ساعت ۱۵:۵۸ 2018 Jul 23
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 25615
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۷ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۶:۱۳
 •   

  ابوالفضل طاهر‌یان در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی ندای البرز به وکالت از کارگران شرکت ایران قوطی اظهار کرد: کل مطالبات کارگران ۲ میلیارد و ۵۰۰ هزار تومان بابت مطالبات ۹ ماهه گذشته و عیدی سنوات سالهای ۹۳ تا کنون است.
  وی افزود: در حال حاضر پرونده حقوقی کارگران این شرکت در مرحله اجرا می‌باشد.
  وکیل کارگران ایران قوطی عنوان کرد: در راستای اعمال ماده ۳ قانون نحوه اجرای محکومیت‌های مالی اموال این شرکت در اوایل بهمن ماه توقیف گردید که مشخص شد اموال سابقا در رهن بانک تجارت قرار گرفته ، بنابراین بعد از شناسایی اموال دیگر شرکت، مجددا چند دستگاه چاپ و خط تولید که سابقه بازداشت نداشت توقیف گردید. و با دستور قضایی لیفتراک‌های توقیفی شرکت پلمپ گردید.
  وی ادامه داد: اموال توقیف شده شرکت ایران قوطی جهت ارزیابی کارشناس تعیین گردیده و قرار ارجاع به کارشناسی صادر شده که امید است ظرف چند روز آتی بعد از اعلام نظر کارشناسی، و انجام تشریفات مزایده و فروش اموال توقیفی، کارگران به حقوق تضییع شده خود برسند.
  طاهریان با یادآوری اینکه چندین جلسه با مدیران شرکت در استانداری و مراجع قضایی و محل شرکت ایران قوطی برگزار شده است، گفت: به دلیل عدم ایفای تعهدات از جانب مدیران شرکت، تا کنون نتیجه‌ای حاصل نشد که در این راستا کلیه اموال شرکت توقیف گردید.
  وی خاطرنشان کرد: با پیگیری‌های انجام شده و مساعدت مقامات قضایی مشکل بیمه بیکاری کارگران مرتفع گردیده است.
  وکیل کارگران شرکت ایران قوطی در پایان از پیگیری‌های مجدانه و مساعدت ریاست محترم دادگستری شهرستان البرز در احقاق حقوق تضییع شده کارگران تقدیر و تشکر کرد.
  انتهای پیام/

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">