ندای البرز
شنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۴ - - ساعت ۱۶:۴۱ 2018 Apr 20
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 5223
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۳ خرداد ۱۳۹۴ - ۲۰:۱۱
 •   
  مسئول کتابخانه های عمومی شهرستان البرز خبر داد:
  مسئول کتابخانه های عمومی شهرستان البرز گفت: سالن های مطالعه دراین دو کتابخانه قبلا به صورت مجزا و یک روز در میان مورد استفاده شهروندان بود که با هماهنگی صورت گرفته، امکان استفاده همه روزه خواهران و برادران فراهم آمده است.

  مسئول کتابخانه های عمومی شهرستان البرز در مصاحبه با پایگاه خبری،تحلیلی ندای البرز گفت: باتوجه به استقبال شهروندان محترم و موافقت مدیر کل کتابخانه های استان و با عنایت به امکانات موجود در کتابخانه های علامه دهخدای الوند و یادگار امام(ره)، استفاده از سالن های مطالعه دراین دو کتابخانه به صورت همه روزه در اختیار خواهران و برادران اهل مطالعه قرار خواهد گرفت.

  سعید محمد خانی عنوان کرد: سالن های مطالعه دراین دو کتابخانه قبلا به صورت مجزا و یک روز در میان مورد استفاده شهروندان بود که با هماهنگی صورت گرفته، امکان استفاده همه روزه از سالن های مطالعه موجود فراهم آمده تا در آستانه کنکور سراسری داوطلبان بتوانند با آرامش به استقبال از کنکور بروند .

  محمدخانی درادامه عنوان داشت: سالن کتابخانه دبیرسیاقی محمدیه واحد بوده و اگر این کتابخانه نیز دارای ۲ سالن بود، امکان استفاده همه روزه خواهران و برادران ایجاد می شد که متاسفانه به خاطر ساختار غیر کتابخانه ایی این مکان فرهنگی؛ در حال حاضر امکان استفاده همزمان برادران و خواهران از این کتابخانه وجود ندارد.

  وی در مورد سایر کتابخانه های شهرستان البرز خاطر نشان کرد: کتابخانه دانش ناحیه شهری نصرت آباد از زمان افتتاح دارای دو سالن مجزا بوده و اعضای این کتابخانه همه روزه از سالن ها استفاده می کنند و اضافه کرد: کتابخانه دارالعباس شهر شریفیه و شهدای کمال آباد نیز مشکلی در خصوص استفاده همه روزه خواهران و برادران ندارند.

  محمدخانی در ادامه سخنان خود به موضوع عدم وجود کتابخانه در شهر بیدستان اشاره کرد و اظهار داشت: قطعه زمینی ۱۰۰۰متری از طرف شورا و شهرداری بیدستان جهت ساخت کتابخانه اختصاص داده شده است که امیدواریم با تخصیص اعتبار و همچنین کمک خیرین ساکن در این شهر محروم از کتابخانه، شاهد ساخت این مکان فرهنگی در تنها شهر فاقد کتابخانه در شهرستان باشیم و افزود: در شهر حصار خروان نیز مقدمات ساخت کتابخانه توسط شهرداری محمدیه فراهم شده و انشاءالله مردم شریف حصار خروان نیز از کتابخانه عمومی بهره مند خواهند شد .

  محمد خانی در خاتمه با تشکر از همکاری صمیمیانه شهرداران شهرستان البرز رشد و ارتقای کتابخانه های شهرستان را ناشی از جدیت مسئولین و دستگاههای اجرایی شهرستان به خصوص فرماندار محترم و امام جمعه الوند دانست و ابراز امیدواری کرد اعضاء محترم کتابخانه ها با همکاری مسئولین کتابخانه ها و کتابداران؛ امکان ارائه هر مطلوب تر خدمات را به جویندگان دانش و معرفت فراهم نمایند.

  انتهای پیام

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">