ندای البرز
سه شنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۴ - - ساعت ۰۳:۴۱ 2018 Mar 18
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 7187
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۰ مرداد ۱۳۹۴ - ۲۰:۲۸
 •   
  پیام امام خامنه‌ای در پی تدفین دو تن از شهدای غواص؛
  در پی تدفین دو تن از شهدای غواص در حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی رهبر معظم انقلاب در پیامی ابراز امیدواری کردند هنر بزرگ این شهدا مایه برکت و الهام این مجموعه باشد.

  به گزارش پایگاه خبری،تحلیلی ندای البرز، به نقل از دفتر حفظ و نشر آثار مقام معظم رهبری، در پی تدفین دو تن از شهدای غواص در حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در پیامی فرمودند: «هنر بزرگ» این شهدا، «مایه برکت و الهام» حوزه هنری به‌عنوان «مرکز هنر انقلابی» باشد.

  متن کامل پیام امام خامنه‌ای و نامه‌ رئیس حوزه‌ هنری به‌شرح زیر است:

  بسمه تعالی

  ــ کار شایسته‌ای است. امید است هنر بزرگ این مردان خدا و مجاهدان راه حق، مایه برکت و الهامِ آن مرکز هنر انقلابی باشد.

  والسلام علی عباد الله الصالحین

  سیدعلی خامنه‌ای

  ۹۴/۵/۱۸

   

  ** متن نامه‌ رئیس حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی به رهبر انقلاب اسلامی:

  بسم الله الرحمن الرحیم

  محضر مبارک رهبر معظم انقلاب (دام‌ظله‌الشریف)

  با سلام و تحیات

  به‌لطف و فضل خداوند منان، نسبت حوزه هنری با جهاد و شهادت نسبتی است قابل افتخار؛ چه در روزهای رزم و حماسه که آثار هنرمندان برخاسته از آن به‌وسعت تمامی ایران ترنم و تجلی داشت و چه بعد از آن تا امروز که هنرمندان متعهد ما همیشه روایت‌گر حقیقت‌های انقلاب اسلامی و عزت و شکوهمندی‌های این ملت شریف بوده‌اند.

  اینک حوزه هنری این بخت تاریخی را یافته است که پیکر مطهر دو تن از شهیدان غواص و مرواریدهای درخشان دریای ایثار و جوانمردی را در آغوش بگیرد.

  این اتفاق مقدس، یعنی تشییع و تدفین این گوهرهای گرانقدر در دل حوزه هنری، که مرکز هنر و ادبیات انقلاب اسلامی است، می‌تواند موجب انسجام و تقویت هرچه بیشتر روحیه انقلابی هنرمندان متعهد به‌ویژه نسل‌های جدید آن گردد. حال، این آرزو که این مراسم معنوی با التفات خاص رهبر عزیز انقلاب و نفحه جان‌بخش ایشان همراه شود، اشتیاقی است که اهالی ادب و هنر انقلاب را تاب نگه‌داشتن آن در دل نیست.

  دعاگو: محسن مؤمنی شریف

  انتهای پیام

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">