ندای البرز
دوشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۶ - - ساعت ۱۶:۵۶ 2018 Apr 22
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 24526
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۷ مهر ۱۳۹۶ - ۰۹:۰۷
 •   
  سرپرست سازمان آتش‌نشانی شهر الوند:
  حادثه آتش‌سوزی کارگاه پالت سازی که در بلوار خلیج فارس شهر صنعتی ظهر دیروز رخ داد

  حمیدی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی ندای البرز، با اشاره به آتش سوزی که ظهر امروز در بلوار خلیج فارس شهر صنعتی البرز صورت گرفت، اظهار کرد: این حادثه در یک کارگاه پالت سازی در بلوار خلیج فارس شهر الوند رخ داده است.
  وی افزود: اعلان این حادثه به سازمان آتش‌نشانی شهر الوند راس ساعت ۱۴:۳۴دقیقه صورت گرفته که نیروی آتش نشانی شهر الوند راس ساعت ۱۴:۳۹ دقیقه خود را به محل حریق رسانده و تا ساعت ۱۴:۳۷دقیقه آتش مهار و راس ساعت ۱۵:۲۵ دقیقه پایان عملیات گزارش شده است.
  رئیس سازمان آتش‌نشانی شهر الوند عنوان کرد: اطفای حریق حادثه آتش‌سوزی که ظهر امروز رخ داد با همکاری سازمان آتش‌نشانی شهر الوند و ایستگاه آتش‌نشانی شرکت شهر صنعتی البرز صورت گرفته است.
  وی با اشاره به علت آتش‌سوزی ظهر امروز بیان کرد: علت حادثه تا به این لحظه اعلام نشده و در دست بررسی است که متقاعبا اعلام می‌شود.
  حمیدی بیان کرد: حادثه آتش‌سوزی کارگاه پالت سازی که در بلوار خلیج فارس شهر صنعتی ظهر دیروز رخ داد خسارت جانی نداشته و خسارت مالی آن توسط کارشناسان در دست بررسی است.
  رئیس سازمان آتش‌نشانی شهر الوند در پایان متذکر شد: انبار کردن ناایمن پالت در یک محوطه باز یکی از علل اصلی این حادثه است.
  انتهای پیام/

  مطالب مرتبط با موضوع :
  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">