ندای البرز
یکشنبه ۰۹ اسفند ۱۳۹۴ - - ساعت ۱۱:۲۵ 2018 Apr 20
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 13195
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۹ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۵:۴۵
 •   
  سرپرست فرمانداری شهرستان البرز:
  سرپرست فرمانداری شهرستان البرز طی پیامی عنوان کرد: حضور پرشور مردم در انتخابات جلوه زیبای دیگری از مردم سالاری دینی و دموکراسی را در برابر چشم جهانیان به نمایش گذاشت و برگ زرینی به سرافرازی های ایران اسلامیمان افزود.

  به گزارش پایگاه خبری،تحلیلی ندای البرز، در پیم فرماندار شهرستان البرز آمده است:

  بسمه تعالی

  درود خدا وند تبارک و تعالی به روح بلند و ملکوتی معمار و بنیانگذار نظام مقدس جمهوری اسلامی حضرت امام خمینی(ره) و ارواح طیبه شهیدان همیشه سرافراز و والامقام سرزمین ایثار و فداکاری ایران اسلامی و دورد و سلام بر شما مردم مومن و همیشه در صحنه شهرستان البرزکه بار دیگر همگام با ملت بزرگ ایران برای تجدید بیعت با آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی حماسه دیگر آفریدید.

  اکنون که به لطف ایزد منان انتخابات پنجمین دوره مجلس خبرگان و دهمین دوره مجلس شورای اسلامی، با عنایت الهی و هدایت های حکیمانه مقام معظم رهبری ( مدظله العالی ) و حضور پرشور شما مردم همیشه در صحنه، باشکوه هر چه تمام تر برگزار گردید، جلوه زیبای دیگری از مردم سالاری دینی و دموکراسی را در برابر چشم جهانیان به نمایش گذاشت و برگ زرینی به سرافرازی های ایران اسلامیمان افزود .

  اینجانب از سوی خود و تمامی همکارانم در ستاد انتخابات شهرستان البرز مراتب تشکر و سپاس خود را از خلق حماسه ای دیگر در تاریخ پر فروغ مردم سربلند ایران بویژه شهرستان البرز ، اعلام داشته و به این نکته اشاره می نمایم که این حرکت عظیم دارای پیامی روشن در عرصه بین الملل بوده و نشانه اتحاد ملی است.

  لذا ضمن عرض خسته نباشید به همه دست اندرکاران برگزاری انتخابات اعم از هیات های اجرایی،نظارت،بازرسی در برگزاری انتخاباتی قانونمند و نیز عزیزان ،نیروی انتظامی و سپاه و بسیج و تمامی نیروهای امنیتی در برقراری نظم و امنیت و همچنین از زحمات و تلاش های ایثارگرانه تمامی دستگاههای اجرایی به ویژه اداره آموزش و پرورش و شهرداریهای شهرستان و اعضای هیات امناء مساجد سطح شهرستان تقدیر بعمل آورده و به نمایندگی از همه عوامل برگزاری انتخابات این پیروزی بزرگ ملت ایران را به حضرت ولی عصر(عج) و مقام معظم رهبری و شما مردم شریف شهرستان و هم چنین کاندیداهای محترم که زمینه مشارکت مردم را فراهم کردند تبریک عرض نموده و ضمن تبریک به منتخبان مردم موفقیت روز افزون و تلاش. و خدمت صادقانه به نظام مقدس جمهوری اسلامی و ملت شریف ایران را از درگاه خداوند متعال برای آنان خواستارم .

  رضا عسگری
  سرپرست فرمانداری شهرستان البرز

  انتهای پیام

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">