ندای البرز
چهارشنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۶ - - ساعت ۲۰:۱۱ 2018 Apr 19
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 23705
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۸ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۵
 •   
  رئیس دادگستری شهرستان البرز در بازدید از پایگاه خبری ندای البرز :
  آزادی بیان و موضوعات مرتبط به آن از جمله حقوق بشر است.

  به گزارش خبرنگار اجتماعی ندای البرز، دکتر ابوالفضل محبی رئیس دادگستری شهرستان البرز، در بازدید از دفتر پایگاه خبری ندای البرز و دیدار با اصحاب رسانه این مجموعه که به مناسبت روز خبرنگار صورت گرفت، اظهار کرد: در انتشار اخبار نباید صحت و دقت در خبر را فدای سرعت کرد زیرا در برخی از موارد امکان دارد این عمل موجب به مخاطره افتادن امنیت جامعه شده و باید به ذهنیت روانی و امنیتی مردم در جامعه در قالب اخبار توجه شود.
  وی با اشاره به روز خبرنگار و تبریک این روز به خبرنگاران اظهار کرد: آزادی بیان و موضوعات مرتبط به آن از جمله حقوق بشر است.


  وی ادامه داد: در دین اسلام از جمله مهمترین حقوق انسانها، حقوق آزادی بیان است به‌طوری که به انتقاد پذیری در آموزه‌های دینی ما بسیار تاکید شده است.
  رئیس دادگستری شهرستان البرز با اشاره به اینکه در جامعه ما بر روی انتقاد پذیری افراد زیاد کار نشده است، عنوان کرد: انتقاد پذیری افراد یکی از موضوعاتی است که رسانه‌ها باید به آن توجه داشته باشند.
  این مسئول تصریح کرد: علاقمند نبودن افراد به توانمندی‌ها و پیشرفت یکدیگر یکی از مشکلاتی است که بایستی در نظام تربیتی جامعه اصلاح شود.


  محبی مطرح کرد: پیاده کردن برخی تئوری‌های حقوقی در جامعه دشوار بوده که دادستان شهرستان البرز با درایت توانسته این کار را باموفقیت به انجام برساند.
  وی در پایان گفت: رسانه‌ها وظیفه سنگینی بر دوش داشته و غفلت یا تعجیل در کارشان آنها را دچار اشتباهات جبران ناپذیری می‌کند.
  انتهای پیام/

  مطالب مرتبط با موضوع :
  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">