ندای البرز
شنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۵ - - ساعت ۱۷:۳۱ 2018 Feb 20
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 18893
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۵ آبان ۱۳۹۵ - ۱۱:۲۰
 •   
  حضوردسته ویژه رهایی گروگان در منطقه عمومی رزمایش؛
  پایان موفقیت آمیز رزمایش فداییان حریم ولایت این رزمایش که با حضور 4 گردان از نیروهای بسیج شهرستان البرز در منطقه عمومی جنوب شهر الوند به مدت دو روز برگزار شد با اجرای آتش،هدف قرار دادن دشمن فرضی،امداد و نجات و رهایی گروگان پایان یافت.

  به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ندای البرز؛  رزمایش فداییان حریم ولایت سپاه ناحیه امام رضا(ع)شهرستان البرز با حضور ۱۲۰۰ نیروی بسیجی از چهار شهر از شهرستان البرز با موفقیت وآمادگی هرچه بیشتر گردان های الی بیت المقدس برگزار شد.

  بسیجیانی از شهرهای الوند، محمدیه ،شریفیه ،بیدستان و روستاهای اطراف شهرستان البرز در رزمایش اقتدار فداییان حریم ولایت  سپاه ناحیه امام رضا(ع)شهرستان البرز به استعداد ۱۲۰۰ نفر حضور داشتند.

  در این رزمایش پس از فراخوان نیروها، سازماندهی ،تجهیز و آموزش های مختلف نظامی گردان‌ های الی بیت المقدس  حاضر به منطقه اعزام شدند و در اردوگاه‌ های پیش بینی شده استقرار یافتند.
  در مدت دو روز برگزاری رزمایش فداییان حریم ولایت ، برنامه‌های فرهنگی و بصیرتی برای نیروها اجرا شد و در پایان پس از تمرین تاکتیکی یگان‌ها نیروهای عمل کننده با آتش و حرکت به تصرف اهداف از پیش تعیین شده پرداختند و مراحل امداد نجات را انجام دادند.
  اجرای برنامه رهایی گروگان تامین امنیت مناطق حساس شهر و دسته ویژه ضد اغتشاش از برنامه های دیگر رزمایش فداییان حریم ولایت سپاه ناحیه امام رضا(ع)شهرستان البرز بود که با موفقیت برگزار گردید.

   

  نتهای پیام

  مطالب مرتبط با موضوع :
  برچسب ها :
  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">