ندای البرز
پنج شنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۵ - - ساعت ۱۷:۱۵ 2018 Mar 20
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 17747
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۸ شهریور ۱۳۹۵ - ۲۰:۵۳
 •   
  عصر روز گذشته رخ داد؛
  بی اجتیاطی کارگر جوان و ریختن جرقه های جوشکاری مخزن مواد پیش ساز شوینده را منفجر کرد و جان وی را گرفت.
  به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی ندای البرز، ایمان نامدار، رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی استان قزوین با اعلام این حادثه اظهار کرد: ساعت ۱۶:۳۸ امروز چهارشنبه طی تماسی به مرکز پیام ۱۱۵ اورژانس شهرستان البرز اعلام یک مورد حادثه انفجار در یکی از کارخانجات شهرک صنعتی لیا اعلام و به سرعت آمبولانس پایگاه لیا به محل حادثه گسیل شد.
  وی ادامه داد: باگذشت ۸ دقیقه و عبور از ۱۲ کیلومتر آمبولانس اورژانس به کارخانه تولید مواد شوینده رسید.
  رئیس مرکز فوریت‌های پزشکی استان در ادامه اضافه کرد: بابررسی صحنه معلوم شد کارگر ۳۴ ساله که مشغول جوشکاری بالای یک تانکر پلاستیکی نیمه پر از مواد پیش ساز شوینده ها بوده دچار حادثه شده و ریختن براده های جوش روی مخزن پلاستیکی باعث حریق ناگهانی آن شده و کارگر جوان توسط موج انفجار به سقف کوبیده شده و بعد از آن درون تانکر مشتعل افتاده است.
  نامدار با توصیه رعایت اصول ایمنی به همه کارگران تاکید کرد: همکاران و آتش نشانان به سرعت آتش را خاموش کرده و با پاره کردن تانکر وی را از آن خارج کرده بودند اما وی دچار صدمات شدید و سوختگی ۱۰۰℅ بدن بود و تلاش تکنیسین‌های اورژانس برای نجات وی ثمربخش نبود.
  منبع: صبح قزوین
  انتهای پیام

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">