ندای البرز
دوشنبه ۰۵ مهر ۱۳۹۵ - - ساعت ۱۰:۰۱ 2018 Mar 17
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 18175
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۵ مهر ۱۳۹۵ - ۱۶:۴۳
 •   
  رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان قزوین:
  رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان قزوین گفت: انقلاب اسلامی نسخه‌ای نوشته شده از اسلام ناب محمدی(ص) است که دشمنان نتوانستند در مقابل آن تاب مقابله آورده و همه توان خود را با ترور، کشتار، جنگ و فتنه برای براندازی آن به کار بستند.

  به گزارش پایگاه خبری،تحلیلی ندای البرز، حجت‌الاسلام قابل در همایش ائمه جمعه، جماعات، هیأت امنای مساجد و فرماندهان حوزه و پایگاه‌های مقاومت بسیج شهرستان البرز که در مسجد جامع حضرت رسول‌اکرم(ص) الوند برگزار شد، با اشاره به فرارسیدن ایّام مباهله گفت: مباهله سند قطعی حقانیت اسلام و و مایه افتخار مسلمین است.

  قابل افزود: خداوند عنایت ویژه‌ای به انسان دارد و در میان همه مخلوقات خود تنها نعمت هدایت را به انسان عطاء فرموده و پیامبران زیادی را برای راهنمایی او فرستاده است.

  وی ادامه داد: علی‌رغم همه خباثت‌های انسان، خداوند دوست دارد تا او هدایت شود و از این رو جایگاه ویژه‌ای را برای معلمان و عالمان قائل است.

  امروز وظیفه هدایت مردم بر عهده معلمین و روحانیت است

  حجت‌الاسلام قابل با بیان اینکه امروز وظیفه هدایت مردم بر عهده معلمین و روحانیت است عنوان کرد: پیامبر اسلام در طول حیات خود زحمات زیادی را برای تربیت و هدایت اعراب جاهل زمان خود کشید و در این راه از هیچ تلاشی کوتاهی نکرد.

  امام جمعه موقت قزوین اضافه کرد: دشمنان پیامبر(ص) وقتی متوجه شدند که اسلام بر دلها حکومت می‌کند و توانایی مقابله با آن را ندارند سعی بر پذیرفتن ظاهری اسلام کرده و تلاش کردند تا از درون اسلام را نابود و نفاق را بوجود آورند.

  وی با اشاره به وقوع ماجرای سقیفه اظهار داشت: وقتی در غدیر خم دستان علی(ع) به عنوان مقام ولایت بالارفت، دشنان نا امید شدند و تلاش کردند تا از ادامه شجره نجات‌بخش ولایت که استمرار همان مقام الهی نبوت بود جلوگیری کنند.

  انقلاب اسلامی نسخه‌ای نوشته شده از اسلام ناب محمدی(ص) است

  رییس دفتر نظارت و بازرسی شورای نگهبان استان قزوین اذعان داشت: انقلاب اسلامی نسخه‌ای نوشته شده از اسلام ناب محمدی(ص) است که دشمنان نتوانستند در مقابل آن تاب مقابله آورده و همه توان خود را با ترور، کشتار، جنگ  و فتنه برای براندازی آن به کار بستند.

  حجت‌الاسلام قابل یادآور شد: دشمن در دفاع مقدس متوجه شد که سرّی در نفس‌های قدسی امام(ره) وجود دارد  که می‌تواند دلها را تسخیر کند، لذا برای مقابله با ما برنامه‌ریزی کرده و اتاق فکر تشکیل دادند.

  رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان قزوین تصریح کرد: در دوران اصلاحات در داخل همین کشور در به بهانه پروژه‌های تحقیقاتی مراکزی را راه‌اندازی کردند تا در آنها بتوانند به فرهنگ و باورهای انقلابی ما صدمه بزنند.

  حجت الاسلام قابل (1)

  کار امروز بسیار سخت‌تر از دوران امام (ره) است

  امام جمعه موقت قزوین ابراز داشت: پس از قبول برجام “جان کری” عنوان کرد که من اراده زیادی را در جوان‌های خاورمیانه برای تغییر و پذیرفتن فرهنگ اروپا می‌بینم  و امروز شاهد هستیم که شبکه‌های مختلف فارسی زبان در حال غرق کردن جامعه جوان ما در منجلاب ماهواره هستند.

  وی ادامه داد: امام با حکومت بر دلها، روحیه متواضعانه و خدمتگذارانه خود توانست شاگردانی همچون زکزاکی را برای ترویج تشییع تربیت کند و مجاهدان آزادی‌خواه و مسلمان جهان را به مبارزه با ظلم فرا بخواند.

  رییس دفتر نظارت و بازرسی شورای نگهبان استان قزوین با اشاره به اینکه کار امروز بسیار سخت‌تر از دوران امام (ره) است بیان داشت: امروز دشمن با چهره بزک‌کرده به میدان آمده و حتی خود را دوستدار انقلاب و پشتبان مقام معظم رهبری جلوه می‌دهد.

  قابل افزود: امروز استکبار جهانی تلاش خود را برای از بین بردن انقلاب به کار بسته، به گونه‌ای که به فیلم بی‌محتوای ما را در غرب جایزه می‌دهند و فیلم پر محتوای ما را تحریم می‌کنند.

  برخی که از آنها انتظار نداریم حرف از انحلال قوای نظامی می‌زنند

  این مقام مسؤول عنوان کرد: عده‌ای به بهانه حقوق بشر از دستگیری جاسوس انگلیسی ابراز نگرانی می کنند، اما هیچ توجهی به کشتار مردم یمن ندارند و حتی سخن از گفتمان آشتی می‌زنند.

  امام جمعه موقت قزوین تصریح کرد: در زمانی که اسرائیل از توان نظامی و موشک‌های ما احساس خطر می‌کند برخی که از آنها انتظار نداریم حرف از انحلال قوای نظامی را بیان کرده و آلمان و ژاپن را به عنوان نمونه مثال می‌زنند.

  قابل اظهار داشت: ما با همین جوان‌ها ۸ سال در برابر تمام دنیا و لشگر تا دندان مسلح استکیار ایستادم و جنگ را به دستان خالی به پایان بردیم، اما امروز نیز همه ما مسؤولیم تا از انقلاب اسلامی نگهداری کنیم.

  نباید کربلا را فقط در کشتن، شلاق زدن و فرزند یتیم دید

  وی با اشاره به فرارسیدن ایّام سوگواری اباعبد الله الحسین(ع)عنوان کرد: نباید کربلا را فقط در کشتن، شلاق زدن و فرزند یتیم دید بلکه باید استقامت و پایداری را از کودک سه ساله‌ای آموخت که پس از تحمل سخت‌ترین مصیبت‌ها در برابر یزید زمان ایستاد و نشان داد که شاگرد مکتب سرخ حسین(ع) است.

  پیش از حجت‌الاسلام قابل، سرهنگ حیدری فرمانده سپاه شهرستان البرز در سخنانی عنوان کرد: دفاع مقدس، یادآور ایثار، از خود گذشتگی و مجاهدت های ملت ایران است و ما امنیت و آرامش خود را مدیون شهداء هستیم.

  همه ما مسؤول پیاده‌سازی ارزش‌های انقلاب اسلامی در جامعه هستیم

  وی افزود: امروز همه ما مسؤول پیاده‌سازی ارزش‌های انقلاب اسلامی در جامعه هستیم و در خصوص تثبیت نظام اسلامی مسؤولیم.

  حیدری در ادامه سخنان خود یکی از دستاوردهای دفاع مقدس را افزایش معنویت و اتکاء به قدرت خداوند دانست و بیان داشت: در دوران دفاع مقدس معنویت و ایمان به شکل واقعی خود در جامعه ما متبلور بود.

  وی با اشاره به تهاجم فرهنگی دشمن علیه کشورمان بیان داشت: همه ما باید دست به دست هم بدهیم تا بتوان با برنامه‌ریزی و سیاست‌های راهبردی باورهای دینی و روحیه انقلابی را جامعه ترویج کنیم.

  علیرضا حیدری

  پیشرفت‌های نظامی خود را مدیون خودباوری دفاع مقدس هستیم

  فرمانده سپاه امام رضا (ع) یادآورشد: زمانی نمی‌توانستیم سیم‌خاردار را خودمان تهیه کنیم، اما  امروز موشک‌های برد بلند و سامانه‌های مدرن دفاع هوایی را ساخته‌ایم که آنرا مدیون خودباوری دفاع مقدس هستیم.

  حیدری تصریح کرد: اگر روی پای خود بایستیم و چشمانمان به کد خدا نباشد نتیجه آنرا خواهیم دید و موفق خواهیم بود.

  وی اظهار داشت: اتکاء به درون و استفاده از ظرفیت‌های داخلی تنها راه حل رفع مشکل اساسی اقتصادی کشور است و باید همانند دوران دفاع مقدس در این مسیر نیز تلاش جهادی داشته باشیم.

  روحانیون نقش اساسی و برجسته‌ای در موضوع ترویج اسلام دارند

  این مقام مسؤول عنوان کرد: روحانیون نقش اساسی و برجسته‌ای در موضوع ترویج اسلام دارند و باید بسیجیان ما در پشت سر روحانیون انقلابی و بصیر حرکت کنند.

  حیدری در خاتمه سخنان خود ابراز داشت: حضور بسیجیان در مساجد موجب خواهد شد تا روحیه انقلابی‌گری در جامعه رواج پیدا کرده و  با قوت بیشتری بتوان در برابر تهاجمات فرهنگی دشمن ایستادگی کرد.

  انتهای پیام

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">