ندای البرز
پنج شنبه ۰۶ مهر ۱۳۹۶ - - ساعت ۱۹:۲۸ 2018 Feb 25
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 24346
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۶ مهر ۱۳۹۶ - ۰۹:۴۴
 •   
  سردار شاهرخی در یادواره شهدای کارگر شهری الوند:
  انقلاب ما امتداد عاشوراست ،امتداد انقلاب پیامبر گرامی اسلام است.

  به گزارش خبرنگار سیاسی ندای البرز، یادواره شهدای کارگری به مناسبت فرارسیدن هفته دفاع مقدس در تالار شهر الوند برگزار شد .
  سردار شاهرخی دراین مراسم اظهار کرد : رزمندگان اسلام به تعصی از امام حسین (ع) و شهدای کربلا برای حفظ اسلام جان خود را تقدیم انقلاب کردند و امروز ما برای زنده نگه داشتن یاد آنها این مراسم را تدارک دیدیم .
  وی با گرامی‌داشت هفته دفاع مقدس و تسلیت به مناسبت ایام سوگواری اباعبدالله الحسین افزود: رزمندگان ما به عشق امام حسین (ع) و با ذکر نام امام حسین (ع) در جبهه های حق علیه باطل حضور پیدا کردند و آرزوی شهدا شهادت بود، آرزویشان حرکت در راه امام حسین (ع) بود .
  فرمانده سپاه صاحب الامر قزوین افزود: خدا را شاکریم که ملت ایران تمام وجودشان آغشته از محبت به امام حسین (ع) است، با اسم امام حسین (ع) حزن و اندوه تمام وجودمان را فرا می گیرد،ما همه دلداده امام حسین(ع) هستیم .
  وی گفت : امام رحمه الله فرمودند محرم صفر است که اسلام را زنده نگه داشته است انقلاب نیز برای اعتلا اسلام ایجاد شد آنچه آسان می کند بر پدر و مادر بر فرزند و همسر از دست دادن عزیزش را این است که میداند در مسیری حرکت کرده که امام حسین (ع) ترسیم کرده‌اند.
  وی عنوان کرد: انقلاب ما امتداد عاشوراست ،امتداد انقلاب پیامبر گرامی اسلام است .
  سردار شاهرخی افزود : جامعه اسلامی چرا در سال ۶۱ هجری به این سرنوشت دچار شد؟ آنها که شاهد سفارشات رسول الله (ص) بودند و افرادی هم که مستقیما شنیده بودند حضور داشتند، تعداد قابل توجهی که شیوخ مطرح بودند، پیامبر را درک کرده بودند و مردم آن‌ها را مورد تکریم قرار می دادند در آن کارزار حضور داشتند.
  وی ادامه داد: شنیده بودند که پیامبر چقدر تکریم می کند نوه‌هایش را! چه قدرسفارش اهل بیت را کرد و سفارش کرد که دو چیز گران بها را در نزد شما به امانت می گذارم قرآن و اهل بیتم را .
  شاهرخی بیان کرد: سپاهی که در مقابل امام ایستاده بودند همه نام مسلمانی را به دوش می کشیدند، تعداد قابل توجهی اهل کوفه بودند و امام را به خوبی میشناختند.
  ایشان اضافه کرد: درصد قابل توجهی سربازان امام علی (ع) بودند و در جنگ هایی فرمانبر امام علی (ع) بودند! چرا اینها این جنایت بزرگ را مرتکب شده اند؟ یکی از مباحثی که در عزاداری ها باید به آن توجه داشت این عبرت ها است .
  فرمانده سپاه صاحب الامر (عج) استان قزوین در خاتمه یادآور شد: همان عواملی که با ابزار آن زمان باعث انحراف مردم شد در این زمان با ابزار مدرن تر مردم ما را منحرف می کنند.
  وی اضافه کرد: سه عامل باعث گمراهی مردم شد؛ یکی تبلیغ بود برای این که جایگاه اهل بیت متزلزل بشود، دومین عامل تطمیع بود! تعدادی اندکی ماندند و در مقابل تطمیع بزرگانی که تصور نمی شد رفتند و در مقابل طمعشان شکست خوردند و عامل بعدی وابستگی به دنیا است!
  گاهی برای حفظ دنیا همه کار را می توان انجام داد، کسانی هستند که دین لقلقه زبانشان است، زمانی که تطمیع و تبلیغ و دنیا طلبی هدف شد تمام هم و غم داشتن دنیا خواهد بود .
  شایان ذکر است، در پایان مراسم از خانواده شهدا کارگری تقدرید و تجلیل شد.
  انتهای پیام/

  مطالب مرتبط با موضوع :
  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">