ندای البرز
شنبه ۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۶ - - ساعت ۱۰:۱۸ 2018 Feb 22
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 21831
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۵:۱۰
 •   
  فرمانده انتظامی قزوین خبر داد
  فرمانده انتظامی استان از انهدام باند کلاهبرداری از شهروندان به بهانه فروش خودرو های خارجی بدون پرداخت عوارض گمرکی و زیر قیمت بازار در قزوین خبر داد.

  به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ندای البرز سردار مهدی محمودی در بیان جزئیات این خبر اظهار داشت: در پی شکایت چند شهروند مبنی بر کلاهبرداری توسط افرادی در یکی از نمایشگاه‌های شهر قزوین موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس آگاهی استان قزوین قرار گرفت.

  وی ادامه داد: با بررسی و تحقیقات انجام گرفته توسط مأموران مشخص شد افرادی در یکی از نمایشگاه‌های شهر قزوین با این بهانه که خودرو‌های خارجی را بدون گمرک از چابهار وارد و زیر قیمت بازار به فروش می‌رسانند خریداران را تطمیع و با دریافت پول خودرو را بعد از مدتی بدون ارائه سند تحویل مشتریان می‌دادند.

  فرمانده انتظامی استان قزوین با اشاره به اینکه هیچ خودرویی از چابهار بدون پرداخت عوارض گمرک توسط کلاهبرداران وارد نشده، افزود: کلاهبرداران پس از دریافت پول، خودروی خارجی خود را تحویل خریدار و پس از گذشت مدتی مالک خودرو با أخذ دستور قضایی توقیف خودرو، خریداران را تهدید به انعقاد قولنامه اجاره‌ای به بهانه مشخص شدن تکلیف خودرو و انتقال سند می‌کردند.

  محمودی اضافه کرد: با بررسی کامل و روشن شدن ابعاد گسترده این جرم سازمان یافته متهمان به تعداد پنج نفر شناسایی و در یک اقدام غافلگیرانه دستگیر و به پلیس آکاهی منتقل شدند.

  این مقام ارشد انتظامی با اشاره به اینکه متهمان از سه نفر از شهروندان مبلغ دو میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال کلاهبرداری کرده بودند، بیان کرد: متهمان در بازجوئی فنی کارآگاهان پلیس آگاهی به بزه و جرم انتسابی اعتراف و با تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی و قرار مناسب قانونی برای آنان صادر شد.

  فرمانده انتظامی استان قزوین از شهروندان خواست: افرادی که به این شیوه و شگرد مورد کلاهبرداری قرار گرفته‌اند، برای پیگیری موضوع به پلیس آگاهی استان مراجعه کنند.

  انتهای پیام/

  مطالب مرتبط با موضوع :
  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">