ندای البرز
چهارشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۴ - - ساعت ۱۵:۱۷ 2018 Feb 25
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 11400
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۳۰ دی ۱۳۹۴ - ۱۰:۰۴
 •   
  توسط یکی از فعالان عرصه کتاب و کتابخوانی صورت گرفت:
  یکی از فعالان عرصه کتاب و کتابخوانی 210 نسخه کتاب به کتابخانه عمومی یادگار امام(ره) شهر محمدیه اهدا کرد.

  به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی ندای البرز، رییس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان البرز گفت: با توجه به تاکیدات فرماندار شهرستان، مبنی بر مهندسی فرهنگی در حوزه کتاب و کتابخوانی و استفاده از پتانسیل خیّرین و ترویج سنت حسنه نذر کتاب و تقویت منابع در کتابخانه های شهرستان البرز، به دنبال تعاملات و پیگیریهای بعمل آمده توسط مسئول کتابخانه یادگارامام(ره) شهرمحمدیّه، جناب آقای “محمد صدیق سپهری نیا” مدیر مسئول انتشارات گیوا (ناشر کتاب‌های دانشگاهی و غیر دانشگاهی) ۲۱۰ نسخه کتاب به کتابخانه عمومی یادگار امام شهر محمدیه اهدا کرد.

  وی افزود: این فعال عرصه کتاب و کتابخوانی، هدف خود از این اقدام را خدمت به عرصه فرهنگ و احیای  مطالعه و کتابخوانی و ترویج فرهنگ اهدای کتاب عنوان کرده است.

  حیدری خاطرنشان کرد: کتاب های اهدا شده در موضوعات دینی، اخلاقی، اجتماعی و ادبی هستند که “ترجمه منظوم دیوان شعر حضرت علی (ع)” که در ایران برای اولین بار به صورت نظم ترجمه شده است، از جمله کتاب های ارزشمند اهدا شده است.

  این مسئول در خاتمه عنوان کرد: کتاب های اهداء شده در حال آماده سازی برای استفاده عموم در کتابخانه هستند و اضافه کرد: کتابخانه های عمومی،  پذیرای کتاب های اهدایی مردم هستند تا امکان استفاده عموم مخاطبان از گستره ی عظیم و متنوع کتاب های مختلف فراهم شود.

  انتهای پیام

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">