ندای البرز
جمعه ۰۷ فروردین ۱۳۹۴ - - ساعت ۰۹:۵۹ 2018 Mar 17
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 3259
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۷ فروردین ۱۳۹۴ - ۲۲:۳۷
 •   
  شهردار شهر شریفیّه:
  مهندس هاشمی گفت: اولین پارک 2هکتاری شریفیّه در سال جاری به بهربرداری خواهد رسید و در تلاشیم تا با جلب رضایت شهروندان، مصداقی برای همدلی با مردم و همزبانی با دولت باشیم.

  به گزارش خبرنگار پایگاه خبری،تحلیلی ندای البرز، مهندس هاشمی شهردار شهر شریفیّه در مصاحبه ایی، ضمن تبریک سال جدید به مردم شهرستان البرز، نامگذاری سال جدید از سوی مقام معظم رهبری را اقدامی هوشمندانه دانست و گفت: آنچه که در حوزه مسئولیتی ما به عنوان شهرداری می تواند در تحقق شعار سال موثر واقع شود، افزایش کیفیّت و سرعت عمل در ارائه خدمات به مردم است.

  هاشمی افزود: در سال جاری تلاش می کنیم تا در چند حوزه رضایت مردم را بیش از پیش جلب نموده و مصداقی برای همدلی با مردم و همزبانی با دولت باشیم؛ زیرا دولت نیز در تلاش است تا خدمات عمومی را افزایش داده و مشکلات مردم را مرتفع نماید .

  وی اظهار داشت: برای توزیع خدمات عمومی در شهر شریفیّه در تلاشیم تا سال جدید، تمام کوچه های خاکی خود را آسفالت نموده و جمع آوری زباله های شهر را مکانیزه کنیم و خبر داد: اولین پارک ۲هکتاری شهر برای استفاده عموم مردم شریفیّه در سال جاری افتتاح و به بهربرداری خواهد رسید.

  شهردار شریفیّه بیان داشت: در جهت تحقق دولت الکترونیک، از روز های آغازین سال جاری، سیستم یکپارچه خدمت رسانی در حوزه امورات فنی و شهرسازی؛ به صورت الکترونیکی درآمده که اقدامی مهم در جهت افزایش سرعت ارائه خدمات، جلوگیری از مفقود شدن اوراق، پرونده ها و کاهش تخلفات احتمالی است.

  هاشمی تصریح کرد: اجرایی شدن شعار سال بدون همراهی مردم میسر نخواهد بود، برای مثال  اگر در موضوع مکانیزه شدن جمع آوری زباله ها، مردم به موقع زباله های خود را در مخازن تعبیه شده قرار ندهند؛ شهرداری نمی تواند خدمات خود را به نحو شایسته ایی ارائه کند و یا در حفظ اموال عمومی و فضاهای سبز، این شهروندان هستند که باید با شهرداری همکاری داشته و از اموال خود به نحو مناسبی استفاده و نگهداری نمایند.

  مهندس حسین هاشمی اضافه کرد: برای آسفالت کوچه های خاکی شهر، مبلغ ۲میلیارد تومان بودجه در نظر گرفته شده که با توجه به حجم بالای آن، لازمه اجرای با کیفیّت این پروژه ، همکاری مردم با عوامل اجرایی و اتصال فاضلاب های خانگی به شبکه فاضلاب شهری است.

  وی ضمن اشاره به اقدامات شهردای شریفیّه در خصوص اجرایی شدن سیاست های اقتصاد مقاومتی مورد تأکید مقام معظم رهبری توضیح داد: برای تهیّه اقلام و تجهیزات مورد نیاز شهرداری، از خرید اجناس خارجی که تولید داخلی آن موجود است مطلقاً خود داری خواهیم کرد .

  شهردار شریفیّه عنوان کرد: ساخت تابلوی تصاویر شهداء، توسط شرکت سازنده به مبلغ هر عدد ۵میلیون تومان قیمت گذاری شده بود، که ما با بکارگیری نیروهای شهرداری و اتّکا به داشته ها و توانایی های خود، توانستیم این تابلوها را با کمترین هزینه ممکن و به قیمت تمام شده هر تابلو ۵۰۰ هزار تومان تهیه کنیم و ادامه داد: در تلاشیم تا با مدیریت منابع و صرفه جویی در هزینه ها؛ بتوانیم شهرداری را با حداقل درآمدهای حاصله به بهترین شیوه ممکن اداره کرده و گامی در جهت اجرای منویات مقام معظم رهبری و ارائه خدمت صادقانه  به مردم شهید پرور شریفیّه برداریم.

  انتهای پیام

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">