ندای البرز
جمعه ۰۶ مرداد ۱۳۹۶ - - ساعت ۰۳:۱۲ 2018 Feb 18
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 23568
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۶ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۵:۴۶
 •   
  رئیس سابق دادگستری شهرستان البرز:
  دستگاه قضایی شهرستان البرز تمام تلاش خود را کرده ‌است که اگر نمی‌تواند دست شرکت‌های نیمه فعال را بگیرد، لااقل پای آنها را نبندد.

  به گزارش خبرنگار اجتماعی ندای البرز، رسول اصانلو در مراسم تودیع و معارفه رییس دادگستری شهرستان البرز که دیروز در سالن اجتماعات شهید آوینی شهر الوند برگزار شد، با اشاره به گزارش ارائه شده در سه سال و اندی خدمت در دستگاه قضایی شهرستان البرز اظهار کرد: بهبود فرآیند دادرسی در این شهرستان از طریق شتاب بخشیدن به زمان رسیدگی به پرونده‌های قضایی از جمله خدمات این دستگاه است.
  وی بیان کرد: در سال اول خدمت در دستگاه قضایی شهرستان البرز ۴۱ درصد کاهش موجودی پرونده در دادگستری و۲۱درصد کاهش موجودی پرونده در شعب دادسرا داشته‌ایم.
  رئیس سابق دادگستری شهرستان البرز عنوان کرد: در ۹ شعبه شورای حل اختلاف شهرستان البرز نزدیک به ۱۶ درصد کاهش موجودی پرونده‌های قضایی داشته‌ایم.
  وی خاطرنشان کرد: موجودی پرونده‌های کیفری در شهرستان البرز نزدیک به ۲۰درصد افزایش داشته است.
  اصانلو تصریح کرد: با تلاش امور مالی دادگستری کل استان قزوین ، موفق به تکمیل طبقه سوم از ساختمان دادگستری شهرستان البرز با متراژ ۸۰۰متر مربع شدیم که بالغ بر ۳۰۰میلیون تومان هزینه در برداشت.
  رئیس سابق دادگستری شهرستان البرز با اشاره به ساخت باجه بانک دادگستری شهر الوند با متراژ ۶۰ متر مربع با هزینه ۹۰ میلیون تومان، افزود: احداث نمازخانه دادگستری این شهرستان با متراژ۱۳۰متر مربع از کارهای عمرانی در زمان مدیریتی اینجانب است.
  این مسئول اضافه کرد: از جمله اقدامات اجرایی در شهرستان البرز، اجرای احکام قضایی در بحث شرکت‌ها بود که انرژی مضاعفی را می طلبید.
  وی با اشاره به اهمیت چرخه تولید بیان کرد: در دوره مدیریت بنده تلاش شد کارخانه‌جاتی که حتی یک خط تولید آن فعال است توقیف نشود و مشکلات مالی آن را از طرق دیگر رفع کنیم.
  اصانلو با اشاره به دوران مدیریتی‌اش و بحران شرکت‌های تولیدی و مشکلات مالی‌شان گفت: دستگاه قضایی شهرستان البرز تمام تلاش خود را کرده ‌است که اگر نمی‌تواند دست شرکت‌های نیمه فعال را بگیرد، لااقل پای آنها را نبندد.
  رئیس سابق دادگستری شهرستان البرز تشریح کرد: دستگاه قضایی شهرستان البرز تلاش خود را کرده است تا در عمل بحث تکریم ارباب رجوع را رعایت کرده تا مردم در کمال آرامش به حق و حقوق خود برسند.
  وی گفت: نقش دستگاه قضایی در شهرستان البرز یک نقش بی‌طرف و حمایتی بوده که تلاش شده است این نقش قانونمندانه باشد.
  گفتنی است در این مراسم که با حضور مسئولان قضایی استان قزوین و مسئولان شهرستان البرز برگزار شد، رسول اصانلو رئیس سابق دادگستری شهرستان البرز تودیع و ابوالفضل محبی به عنوان رئیس جدید دادگستری شهرستان البرز معرفی شد.
  انتهای پیام/

  مطالب مرتبط با موضوع :
  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">