ندای البرز
شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۵ - - ساعت ۰۰:۴۲ 2018 Mar 19
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 20379
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۶ بهمن ۱۳۹۵ - ۰۸:۵۴
 •   
  دکتر عباسی در جمع مردم الوند:
  اگر روزی بوجود بیاید که مسئولان جامعه از طبقه متوسط جامعه بالاتر باشد یعنی داریم به سمت حکومت طاغوت حرکت میکنیم و نمیتوانند مدعی ادامه دهنده راه امام باشند حتی اگر نزدیکترین فرد به امام باشد

  به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ندای البرز به مناسبت فرارسیدن ایام الله دهه فجر دکتر عباسی وزیر سابق ورزش و تعاون در مسجد جامع حضرت ابوالفضل (ع) شهر الوند گفت : یادآوری بسیاری از جنایات و خباثت های دوران شاهنشاهی قابل ذکر نیست و حتی از ایران فرار کردند بسیاری از ثروت ملت ایران را به تاراج بردند و امروز در بهترین جای آمریکا هستند .
  وی اظهار داشت : امروز در بسیاری از علوم در رتبه های ۱تا ۱۰ دنیا قرار داریم ما به هیچ عنوان استقلال نداشتیم بسیاری از عربهایی که توسط اسراییل کشته میشدند شاه تامین مالی و تجهیزاتی میکرد و اما امروز بالعکس ایران به تامین نقطه امید کشور های اسلامی شده است . امروز ما استقلال فکری و تصمیم گیری برای خودمان داریم و اجازه به دخالت بیگانگان نمی دهیم.
  عباسی گفت : حضرت امام (ره) حقیقت نجات بخش اسلام را زنده کرد و امروز همه ی آزادی خواهان دنیا به تاثیر از انقلاب اسلامی بر علیه حکومت مستبد خود خیزش اجتماعی کردند و انقلاب می کنند.

  وی در ادامه افزود : استقلال یعنی ملتی برای خودش تصمیم بگیرد و این امر مسئولیت آفرین است همه مردم موضف هستند تا از این موقیت به پیش آمده به خوب استفاده و در برابر خون شهدا پاسخگو و مسئول است .

  نماینده ولی فقیه در بمیاد مستضعفین گفت:مردم باید از این فرصت از این استقلال تصمیم گیری برای انتخاب فرد اصلح استفاده کنند چرا که مسئولیت انتخاب بر گردن خودمان می باشد ما نباید در آزادی ها از استقلال خود سو استفاده کنیم و انتخاب خود را از روی اندیشه به خوبی انجام دهیم .
  وی در ادامه افزود : یکی از معیار های انقلاب اسلامی آزادی انتخاب و اختیار است که مردم  می توانند بااین ازادی انتخاب کرده و سرنوشت ملت را خودشان به پیش ببرند . دومین معیار انقلاب وجود رهبری است که عادلانه این انقلاب را به پیروزی رساند و هدایت کرد. یکی دیگر از معیار های این انقلاب وحدت ملت و مردم جامعه است .
  ویزیر سابق ورزش و تعاون بابیان این که ما باید چه کنیم که این انقلاب زنده بماند گفت : دشمن به دنبال این است که عامل این وحدت یعنی رهبری نظام را تضعیف کنند و ما بابد با وحدت خود از انقلاب و رهبری حمایت کنیم یکی از ابزار های دشمن در تخریب انقلاب ، تضعیف دیانت جوانان است که با ایجاد تجهیزات ، ماهواره ای و شبکه های اجتماعی ان را دنبال میکنند .

  وزیر سابق ورزش و جوانان گفت : اگر ایران قدرتمند نبود هیچ کس برای مذاکره با ما حاضر نمیشد و آن هم به دلیل قدرت های چندساله ای بود که ایجاد کرده بودیم و نه موضع ضعف .اگر روزی بوجود بیاید که مسئولان جامعه از طبقه متوسط جامعه بالاتر باشد یعنی داریم به سمت حکومت طاغوت حرکت میکنیم و نمیتوانند مدعی ادامه دهنده راه امام باشند حتی اگر نزدیکترین فرد به امام باشد این یعنی انحراف ایجاد گردیده است موضع قدرت ما همیشه باعث شده است که آنها کوتاه بیایند .
  وی در ادامه افزود: سخنگو وزارت امور خارجه فرانسه گفت : ایران به دنبال انتخابات آمریکا و پیروزی ترامپ متزلزل شده است . انتخابات آینده ایران به قدری مهم است که حتی ممکن است که حتی ممکن است به انتخابات سرخ ایجاد شود و یعنی ما می توانیم تاثیر گذار داشته باشیم و انتخابات ۲۰۰۹ را تکرار کنیم . ما باید در انتخابات کسانی را انتخاب کنیم که منتظم به امور و قوانین انقلاب باشند و اولویت های مردم را را برای خود مهم بدانند نه اینکه به دنبال اشرافی گری باشند باشند و بعدی می گئییم چرا مشکلات بوجود آمده است و به دلیل آنکه آگاهانه ای را انجام نداده ایم . چرا همیشه می گوییم انقلاب برای ما چه کرده چرا نمیگئییم ما برای این انقلاب چه کرده ایم . مشکلات امروز ما انعکاس انتخاب خودماست . بعد از۳۸ سال هیچ خدشه ای به آرمان های انقلاب وارد نشده است .
  عباسی در پایان گفت : امروز دشمنان ما تمامی اعمال مردم ایران وحدت مارا زیر نظر دارند و حضور میلیونی ما در روز ۲۲بهمن نشانه وحدت بزرگ ما برای پاسخگویی ما به توطئه های دشمنان انقلاب اسلامی است و به همین دلیل دشمنان ما جرات مقابله عددی در مقابل ملت ایران را ندارند .

  انتهای پیام/

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">