ندای البرز
چهارشنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۴ - - ساعت ۲۰:۳۶ 2018 Mar 24
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 3171
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۵ فروردین ۱۳۹۴ - ۱۲:۴۶
 •   
  نماینده مردم قزوین، آبیک و البرز در مجلس شورای اسلامی
  نماینده مردم قزوین، آبیک و البرز در مجلس شورای اسلامی گفت: متاسفانه شعار و نام سال گذشته تا حدزیادی در حد شعار ماند و عملی نشد که اگر عملی می شد و روحیه جهادی در مسئولین ما بود الان تحریم هارا دور زده بودیم و پیروزیهای بزرگی حاصل شده بود.

  پایگاه خبری،تحلیلی ندای البرز به نقل از مجله خبری تحلیلی شهر مینو حجت الاسلام سیدمرتضی حسینی در گفتگوی ویژه نوروزی با شهر مینو گفت: من به تقارن سال جدید و ایام فاطمیه خیلی خوشبین هستم، نام مقدس حضرت فاطمه الزهرا(س) رمز بسیاری از عملیات های دوران دفاع مقدس بود که رزمندگان اسلام به پیروزی رسیدند و امسال هم دولت و ملت باید به حضرت فاطمه الزهرا(س) پناه ببرند تا سال خوب و سرشار از موفقیتی داشته باشیم.

  نماینده مردم قزوین، آبیک و البرز در مجلس شورای اسلامی گفت: انتخاب نام و شعار برای سال از سوی رهبر انقلاب حاوی پیامهای متعددی است که باید ما مسئولین و همه مردم به آنها توجه داشته باشند. یکی از ویژگیهای نامگذاری نامها از سوی ایشان ماندگاری و دوام آن نام و شعار است چنانچه مردم ما باید هرسال روحیه جهادی داشته باشند ، هرسال صرفه جویی کنند، هرسال به داشته های خود افتخار کنند و هرسال در راستای بهبود وضعیت سیاسی و اقتصادی خود جهاد کنند لذا شعار امسال هم که بنام «سال دولت و ملت ، همدلی و همزبانی» مزین شد در امتداد شعار سالهای گذشته است.

  وی گفت: متاسفانه شعار و نام سال گذشته تا حدزیادی در حد شعار ماند و عملی نشد که اگر عملی می شد و روحیه جهادی در مسئولین ما بود الان تحریم هارا دور زده بودیم و پیروزیهای بزرگی حاصل شده بود البته کارهای زیادی ازجمله کارهای بی سابقه ای که در کمیسیون فرهنگی مجلس در خصوص طرح های فرهنگی از جمله موضوع حساس امر به معروف که انصافا تا آن روز حرکت جدی در خصوص آن انجام نشده بود، مسجد، خانواده، صداوسیما و بسیاری از موضوعات فرهنگی دیگر انجام شد که جای تشکر و قدردانی دارد.

  حسینی افزود: اما وظیفه دولتها و بخصوص این دولت که بخشی از شعار سال مربوط به اوست سنگین تر است لذا باید تحمل خود را بالا ببرد و در راستای شناسایی و حل مشکلات عمومی و معیشتی مردم کوشش مضاعف کند البته در راه خدمت رسانی دولت هم مشکلات متعددی وجود دارد که خدمات رسانی مطلوب و مورد نظر دولت را مختل می کند.

  وی اذعان داشت: مردم ما از بی عدالتی و تبعیض ناراحت هستند و توقع دارند اگر مشکلات هست برای همه باشد و دولتها با مردم با صداقت حرف بزنند چنانچه تابحال هرگاه مردم از دولتمردان خود صداقت و یکرنگی دیدند باتمام توان پشت دولت و نظام ایستاده اند.

  نماینده مردم قزوین، آبیک و البرز در مجلس شورای اسلامی گفت: در دولت گذشته هم تحریم بود و تا حدود ۴۰ درصد مشکل ساز بود اما باقی براثر بی مدیریتی و ضعف مدیریتی بود الان هم اگر دولت بخواهد مردم پای کار می آیند و تمام قد حمایت می کنند اگر مسئولی هم کار نمی کند وظیفه مجلس است تا او را استیضاح کند.

  این مسئول گفت: امیدوارم امسال با شعاری که رهبری انتخاب کردند شاهد وفاق و همدلی و همزبانی هرچه بیشتر ملت و دولت باشیم که قطعا موجب خیرات زیادی خواهد بود.

  انتهای پیام

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">