ندای البرز
شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۵ - - ساعت ۲۱:۵۵ 2018 May 24
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 20392
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۶ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۳:۱۲
 •   
  امام جمعه موقت استان قزوین تاکیدکرد:
  ملت ایران در انقلاب ثابت کردکه *مامی توانیم *تا به جایی که فتنه ها و نفوذهای دشمنان نتوانسته ونمی تواند به این نظام وانقلاب آسیبی برساند حتی با تحریم ،نفوذو...

  به گزارش پایگاه خبری ندای البرز شهرستان البرز در هفته ای که گذشت ،حجت الاسلام علی قابل در مسجد جامع حضرت ابوالفضل (ع)این شهرستان اظهار داشت:زندگی انسان ها به اندازه ای دارای ارزش است که قرآن به انسان های غافل می گوید:شما نمی دانید که چه سرمایه ای را از دست داده اید .

  وی با اشاره به اینکه خداوند برای هدایت انسان ها پیامبرانی فرستاده است ادامه داد:انسان ها بدترین بلاها را بر سر پیامبران الهی آوردند اما با این حال خداوند به انسان ها لطف داشته و می فرماید:”باید انسان ها هدایت شوند.”

  امام جمعه موقت استان قزوین عنوان کرد:خداوند آخرین حجت خود را آنقدر در غیبت نگه می دارد تا انسان جاهل به سر عقل بیاید و تعهد بدهد که اگر این رهبر جهانی بیاید قدر شناس باشد.

  این مسوول خاطر نشان کرد:یکی از نعمت های الهی که بر انسان ها جاری شده است نعمت هدایت بوده و نعمت دیگر نعمت عقل است که قدرت انتخاب به انسان می دهد وراه زندگی را براساس انتخاب هایشانمشخص می کند.

  حجت السلام قابل با اشاره به داستان هابیل و قابیل بیان کرد:خداوند در تمام شرایط زندگی انسان ها ،راهنمای آنها بوده ،به طوری که وقتی هابیل برادر خود را کشت خداوند کلاغی را به عنوان معلم بر سر راه او قرار  داد تا به او بیاموزد با جسد برادر خود چه کند،خداوند می خواهد چراغ فکر انسان همیشه روشن باشد.

  وی با یاد آوری به امر خداوند که در هر کاری وعملی باید تامل وفکر کرد ادامه داد:با فکر کردن باید راه شایسته در زندگی را انتخاب کرده تا هدایت شد ،یکی از انتخاب های بشر در تاریخ انتخاب رهبر می باشد انتخاب یک رهبر همچون امام راحل می تواند یک ملت اسیر را آزاد کند.

  این مسوول اذعان داشت :شکستن غل و زنجیرهای اسارت ملت ایران قبل از انقلاب به آسانی صورت نگرفت بلکه برای این آزادی عزیزترین خون ها  و فرزندان این مرز وبوم فدا شدند و وظیفه همگان است که پاسدار خون آنها باشند.

  قابل متذکر شد:امام راحل با آمدنش روحیه ذلت پذیری ،یاس ،ترس را از این ملت دور کردوملتی شجاع که با حکم امام و رهبرشان به صحنه آمدند را پرورش داد،ملتی که زنانش همچون شهیده صدیقه واعظی که گفت :”مرا شهید کنید اما حجاب مرا بر ندارید” انقلاب آفرینبه وجود آورد.

  امام جمعه موقت استان قزوین با اشاره به بیان امام راحل که فرمود:”ما می توانیم”ادامه داد:ملت ایران در انقلاب ثابت کردکه “مامی توانیم”تا به جایی که فتنه ها و نفوذهای دشمنان نتوانسته ونمی تواند به این نظام وانقلاب آسیبی برساند حتی با تحریم ،نفوذو…

  قابل اظهار داشت:مدافعان حرم این سرزمین امیدی بر دل ملت های مستضعف و مسلمان منطقه به وجود آورده که “ایران می تواند”واین توانستن ها دشمنان این انقلاب را به وحشت انداخته است.

  وی با یادآوری حمله استکبار جهانی به کشورافغانستان عنوان کرد:آمریکا به این کشور حمله کرد تا شاید بتواند به ایران نزدیک تر شود اما با دیدن بیداری فرزندان رشید این ملت متوجه شد که راه به جایی نمی بردو و بیداری اسلامی و انقلابی همیشه در فرزندان این مرز و بوم وجود دارد.

  این مسوول ادامه داد:اسلام وانقلاب همیشه زنده است وتهدیدهای دشمن نشانه ضعف دشمن است به طوری که امروزه  جهان شاهد است بشار اسد ماند اما اوباما رفت و شهر حلب آزاد شد.

  وی خاطر نشان کرد:انقلاب اسلامی در سرنوشت این ملت تغییر ایجاد کرده واین تغییرات احداث جاده ،خیابان وپل وغیره نبود البته این تغییرات در کشور واجب است اما اهم تغییری که در این ملت ایجاد شده این بود که ملتی که از جهان عقب نشسته به یک ملت آزاد ،شجاع ونام آور در جهان تبدیل شده است.

  انتهای پیام/َ

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">