ندای البرز
چهارشنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۵ - - ساعت ۱۵:۲۲ 2018 Feb 25
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 20499
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۰ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۴:۴۷
 •   
  امام جمعه شهر الوند در شورای اداری شهرستان البرز:
  امام جمعه شهر الوند عنوان کرد:حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن تجلی مردم سالاری این انقلاب است که این مردم سالاری در تمام دنیا مثال زدنی است.

  به گزارش پایگاه خبری ندای البرز شهرستان البرز ،حجت الاسلام علی طهماسبی در جلسه شورای اداری که صبح امروز در سالن اجتماعات فرمانداری شهر الوند برگزار شداظهار داشت: این انقلاب اهل بهشت را چندین برابر کرد.
  وی با اشاره به عزتی که این انقلاب بعد از ذلت طاغوت به وجود آورده بود بیان کرد:عاقبت به خیری کسانی که برای این انقلاب تلاش می کنند یکی از اثرات این نظام می باشد.
  امام جمعه شهر الوند با بیان اینکه همه با ید درمقابل دشمن قسم خورده این انقلاب ایستادگی کنندعنوان کرد:ملت ایران با وحدت و همدلی باید در برابر آمریکای جهان خوار ایستاده و عزت خود را حفظ کنند.
  این مسوول ادامه داد:ترامپ چهره اصلی آمریکا را به دنیا نشان داده و امید است در روز ۲۲ بهمن باحضور گسترده ملت ایران مشت محکمی بر دهان آمریکا زده و به ترامپ اثبات شود که آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند.
  وی با یاد آوری ساعت شروع راهپیمایی ۲۲ بهمن خاطر نشان کرد:ساعت شروع راهپیمایی ساعت ۱۰صبح روز جمعه به سمت مصلای نماز جمعه بوده و از مردم و مسوولان دعوت می شود دراین راهپیمایی حضورداشته باشند.
  طهماسبی عنوان کرد:حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن تجلی مردم سالاری این انقلاب است که این مردم سالاری در تمام دنیا مثال زدنی است.

  انتهای پیام/

  

  خبرنامه ندای البرز



  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">