ندای البرز
یکشنبه ۰۱ آذر ۱۳۹۴ - - ساعت ۱۰:۰۳ 2018 Feb 24
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 10512
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱ آذر ۱۳۹۴ - ۰۱:۵۷
 •   
  با حکم رئیس فدراسیون فوتبال کشور؛
  طی حکمی از سوی علی کفاشیان رئیس فدراسیون فوتبال کشورمان؛ حسین باجیوند رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان البرز بعنوان سرپرست هیات فوتبال استان منصوب شد.

  به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی ندای البرز، پس از گذشت  ۱۰ ماه از انتخاب سعید آگشته به عنوان شهردار لاهیجان و حضور وی در این شهر، طی حکمی از سوی علی کفاشیان رئیس فدراسیون فوتبال کشورمان؛ حسین باجیوند رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان البرز بعنوان سرپرست هیات فوتبال استان منصوب شد.

  در بخشی از این حکم آمده است با عنایت به انتقال سعید آگشته رئیس وقت هیات فوتبال استان به شهرستان لاهیجان و با توجه به بهره گیری از نیروهای کارآمد استان ، در چهارچوب اساسنامه و رعایت مقررات و قوانین جاریه و همچنین با توجه به تعهد و تجارب ارزشمند بعنوان سرپرست هیات فوتبال استان منصوب می شوید.

  امید است با اتکال به خداوند متعال و وفق اساسنامه؛ظرف مدت ۶ ماه نسبت به برگزاری مجمع انتخاباتی هیات فوتبال با اداره کل ورزش و جوانان استان اقدام نمائید.

  انتهای پیام

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">