ندای البرز
دوشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۵ - - ساعت ۰۰:۲۹ 2018 Feb 22
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 20695
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۵ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۱:۱۳
 •   
  مدیرکل هواشناسی استان قزوین:
  مدیرکل هواشناسی استان قزوین گفت: باتوجه به پیش‌بینی‌های این اداره‌کل بارش برف و کولاک تا صبح فردا ادامه دارد.

  به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ندای البرز آرش بهارونداحمدی  با اشاره به وضعیت آب و هوای استان قزوین اظهار داشت: باتوجه به پیش‌بینی‌های اداره‌کل هواشناسی این استان بارش برف و کولاک تا صبح فردا ادامه دارد.

  وی افزود: با توجه به آمار ارائه شده از سوی کارشناسان اداره‌کل هواشناسی استان قزوین، طی امروز بیشترین سرما و بارش برف را در مناطق مختلف این استان از جمله کوه‌ها و دامنه‌ها شاهد هستیم و همچنین پدیده مه در مناطق کوهستانی حاکم است.

  مدیرکل هواشناسی استان قزوین با اشاره به خطر کولاک برف در بیشتر نقاط این استان یادآور شد: توصیه می‌شود همشهریان فقط در موارد ضروری از منزل خارج شده و در غیر این صورت از ترددهای درون‌شهری و برون‌شهری خودداری کنند.

  بهارونداحمدی به کمینه و بیشینه هوای استان اشاره کرد و گفت: طبق آمار اداره‌کل هواشناسی طی امروز، سردترین نقطه در کوهین با دمای هفت درجه زیر صفر و بیشترین دما در منطقه آبیک با دمای پنج درجه بالای صفر گزارش شده است.

  این مسؤول افزود: در حال حاضر دمای قزوین بین منفی یک و منفی چهار درجه سانتی‌گراد گزارش شده است.

  مدیرکل هواشناسی استان قزوین با بیان اینکه طی روز سه‌شنبه بارش برف پراکنده در این استان پیش‌بینی شده، ادامه داد: روز چهارشنبه هفته جاری هم بارش برف در قزوین گزارش شده است.

  انتهای پیام/

  مطالب مرتبط با موضوع :
  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">