ندای البرز
دوشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۴ - - ساعت ۱۸:۱۴ 2018 Mar 21
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 3354
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۰ فروردین ۱۳۹۴ - ۲۱:۱۲
 •   
  گزارش وضعیت جوی سه روز آینده
  سازمان هواشناسی اعلام کرد: روز چهارشنبه سامانه دیگری از سمت جنوب وارد کشور شده و سبب رگبار باران، رعد و برق و وزش باد در نیمه جنوبی کشور می‌شود.اﯾﻦ ﻣﻮج روز ﭘﻨﺞ ﺷﻨﺒﻪ در ﺟﻨﻮب ﺷﺮق ﮐﺸﻮر ﺑﺎرش داﺷﺘﻪ وﺑﺘﺪرﯾﺞ از ﮐﺸﻮر ﺧﺎرج ﻣﯽ ﺷﻮد

  به گزارش پایگاه خبری،تحلیلی ندای البرز به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان هواشناسی کشور، سامانه بارشی مستقر بر کشور در روز دوشنبه در مناطق شمال غرب، غرب، جنوب غرب، مرکز، سواحل شمالی، دامنه‌های البرز و از بعد از ظهر در شمال شرق، بخش‌هایی از شرق و جنوب سبب بارش باران، رعد و برق، وزش باد و در ارتفاعات بارش برف خواهد شد.

  در روز سه شنبه نیز عمده فعالیت این سامانه در شمال شرق و شرق بوده و بارش‌های پراکنده در شمال غرب و ارتفاعات البرز نیز رخ می‌دهد.از اواخر دوشنبه و روز سه شنبه وزش باد شدید در استان‌های واقع در دامنه‌های البرز مرکزی و شرقی، شرق و جنوب شرق پیش‌بینی می‌شود.

  همچنین در روز سه‌شنبه وزش باد شدید در استان خوزستان رخ خواهد داد و در جنوب این استان پدیده گرد و غبار و کاهش دید دور از انتظار نیست.

  براساس این گزارش، روز چهارشنبه سامانه دیگری از سمت جنوب وارد کشور شده و سبب رگبار باران، رعد و برق و وزش باد در نیمه جنوبی کشور می‌شود.

  در این روز نیز بارش‌های پراکنده در شمال غرب و دامنه‌های البرز پیش‌بینی می‌شود که اﯾﻦ ﻣﻮج روز ﭘﻨﺞ ﺷﻨﺒﻪ در ﺟﻨﻮب ﺷﺮق ﮐﺸﻮر ﺑﺎرش داﺷﺘﻪ وﺑﺘﺪرﯾﺞ از ﮐﺸﻮر ﺧﺎرج ﻣﯽ ﺷﻮد. ﻃﯽ ﺳﻪ روز آﯾﻨﺪه ﺧﻠﯿﺞ ﻓﺎرس ﻣﻮاج ﺧﻮاﻫﺪ ﺑﻮد.

   

  پیش بینی وضعیّت آب و هوا ی سه روز آبنده در استان های کشور

   121311

   

  انتهای پیام

   

  برچسب ها : ,
  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">