ندای البرز
چهارشنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۵ - - ساعت ۲۱:۰۳ 2018 Jul 22
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 16186
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۶ تیر ۱۳۹۵ - ۰۹:۴۴
 •   
  بار دیگر نماز عید فطر شکرانه‌ای برای پایان یکماه بندگی قرار گرفت؛
  مردم شهرها و روستاهای شهرستان البرز یکبار دیگر عطر معنویات را در فضای شهر و دیارشان پراکنده کردند و پایان ماه میهمانی خداوند را با عظمت نماز عید فطر جشن گرفتند.

  به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی ندای البرز، مرتضی مجاهد، امروز شهرستان البرز سراسر «الَحَمدُلِلّه عَلی مَا هَدینا وَ لَه الشُکرُ عَلی مَا اولینا» بود . امروز دیار اقبال سراسر «اَلهُمَ اَهلَ الکِبریاءِ وَالعَظَمَه» شد و مردم خداجوی شهرهای مختلف یکصدا خدایی را صدا زندند که «اَهلَ الجُودِ وَالجَبَروت» است و امروز مردم جای‌جای ایران اسلامی بر «مُحَمَدِا وَ آلِ مُحمَد(ص)» صلوات فرستادند.

  شاید فطر، یادآور فطرت است. یک ماه بندگی خالصانه، یک ماه زمزمه های عاشقانه، یک ماه نفس کشیدن در کوچه پس کوچه‌های عرفان، آنچنان روح را زلال می‌کند که پایش از زنجیر غفلت باز می‌شود و همچون روزهای نخستین کودکی که قدم زدن آموخته بود، شروع می‌کند به گام برداشتن.

  فطر را به لطف فاطر می‌توان به فطرت بازگشت و تمام سال روزه دار بود، روزه دوری از دورویی، خشم، حسادت، بدخلقی و همه آنچه که پای کودک نوپای اخلاص را می‌شکند.

  نماز عید فطر (2)

  مردم شهر الوند نماز عید فطر را اقامه کردند

  مردم شهرالوند همانند هرسال، صبح امروز در اجتماعی باشکوه  نماز عید فطر را به امامت حجت‌الاسلام طهماسبی در محل بلوار معلم اقامه کردند تا یکبار دیگر ندای تکبیرهالاحرام در فضای ملکوتی شهر الوند بچیپد.

  قرائت دعای فرج، توضیحات حجت‌الا‌سلام بهادی در خصوص عید فطر پیش از اقامه نماز، استقرار نیروهای بسیجی و انتظامی قبل از حضور نمازگزاران، استقرار ۱۵صندوق جمع آوری زکات فطره در محل اقامه نماز عید فطر از نکات حاشیه‌ای این مراسم معنوی در شهرالوند بود.

  از محمدیه نیز خبر می رسد، نماز عید فطر با حضور گسترده مردم در مسجد فاطمه الزهرا(س) این شهر به امامت حجت‌الاسلام موسوی موینی برگزار شده است.

  مردم شهرها و روستاهای شهرستان البرز یکبار دیگر عطر معنویات را در فضای شهر و دیارشان پراکنده کردند و پایان ماه میهمانی خداوند را با عظمت نماز عید فطر جشن گرفتند.

  بار دیگر نماز عید فطر شکرانه‌ای برای پایان یکماه بندگی قرار گرفت و چشمان گریان از اتمام ماه رمضان، آخرین تصویر حک شده در قاب عکس بندگی‌مان شد، آن لحظه که تمامان آروز کردیم بارالها این رمضان را رمضان پایان عمرمان قرار نده تا یکبار دیگر توفیق بندگی داشته باشیم به درگاه پرعظمتت و امروز چه زیبا نقشی مردم دیار hلبرز آفریدند از عشق، بندگی و تقوی.

  انتهای پیام

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">