ندای البرز
سه شنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۵ - - ساعت ۰۰:۵۱ 2018 Mar 19
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 17725
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۶ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۸:۳۵
 •   
  توسط فرماندار شهرستان البرز صورت گرفت؛
  مسؤولان دامپزشکی شهرستان البرز امروز به همراه فرماندار این شهرستان و هیأت همراه از سالن‌های شیردوشی در حال ساخت و سالن‌های نگهداری گاو و گوساله بازدید کردند.

  به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی ندای البرز، صبح امروز فرماندار و مسؤولان دامپزشکی شهرستان البرز، از سالن‌های شیردوشی در حال ساخت و سالن‌های نگهداری گاو و گوساله بازدید کرده و از نزدیک با عملیات تست سل و بروسلوز از سوی کارشناسان اداره دامپزشکی آشنا شدند.

  در این بازدید رئیس اداره دامپزشکی شهرستان البرز در خصوص مجموعه اقدامات بهداشتی و عملیات دامپزشکی برای کنترل و ریشه‌کنی بیماری سل و بروسلوز در کشت و صنعت شریف‌آباد در این بازدید مطالبی را بیان و تأکید کرد که بیماری سل و بروسلوز به عنوان بیماری زئونوز یا بیماری مشترک بین انسان و دام محسوب می‌شود.

  مدیرعامل شرکت کشت و صنعت شریف‌آباد نیز در خصوص وضعیت و مشکلات پیش روی تولید مطالبی را بیان و اشاره کرد که شرکت کشت و صنعت ‌شریف‌آباد دارای ۵ هزار و ۵۰۰ رأس گاو بوده که از این تعداد ۳ هزار و ۱۰۰ رأس آن شیری و مابقی آن مولد بوده که بیش از ۱۰۰ تن شیر در روز تولید می‌کند.

  رضا عسگری فرماندار شهرستان البرز بر لزوم ترویج مصرف شیر به جای محصولات مضر و تنقلات بی‌فایده تأکید کرد و خواستار تبلیغ بیشتر و برنامه‌ریزی و مدیریت به منظور این امر شد.

  شرکت کشت و صنعت شریف آباد در سال۱۳۶۲ با ۴۲۰ راس تلیسه رجیستر نژاد هلشتاین کانادابه صورت فعال متشکل از سه بخش دامداری، کشاورزی(زراعت و باغبانی) و پشتیبانی وارد عرصه تولید شده است که در حال حاضر۱۷۰ نفر پرسنل در بخش‌های مختلف این شرکت مشغول به فعالیت هستند

  انتهای پیام

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">