ندای البرز
یکشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۵ - - ساعت ۲۱:۰۹ 2018 Jul 22
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 19783
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۹ دی ۱۳۹۵ - ۰۸:۵۷
 •   
  مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرالوند خبر داد:
  مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری الوند ضمن بازدید ازنخستین نمایشگاه توانمندی های صنعت حمل و نقل شهری ایران از بازسازی اتوبوس های فرسوده این شهرستان خبر داد.

  به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ندای البرز رضا شکور مدیر عامل سازمان اتوبسرانی شهرداری الوند در حاشیه بازدید از نخستین نمایشگاه توانمندی های صنعت حمل و نقل شهری ایران گفت:از فرصت برگزاری این نمایشگاه برای معرفی اقدامات عملکردمان پرداخته ایم که اغلب خاص و منحصر به فرد هستند.
  وی افزود:در شهر الوند به طور اخص کارت بلیت حمل و نقل شهری وجود دارد که بین اتوبوس، تاکسی و تاکسی بی سیم مشترکا قابل استفاده است.
  این مقام مسئول با اشاره به ارائه خدمات این سازمان به رانندگان تحت پوشش خود از جمله خدماتی مانند یارانه سوخت تصریح کرد : سازمان اتوبوسرانی الوند همچنین مجهز به ابزار آلات تکنولوژیک مانند سیستم های پنوماتیک و کارواش تمام اتوماتیک است .
  شکور از دیگر اقدامات این سازمان را در رابطه با ایجاد مرکز معاینه فنی خودرودهای سبک ،جایگاه گاز CNG برای خودروهای سبک اتوبوس ،طراحی لباس های فرم برای رانندگان خودروهای سبک و سنگین خواند.
  لازم به ذکر است سازمان اتوبوسرانی الوند دارای ۶۵ دستگاه اتوبوس،۴۵۰ دستگاه تاکسی ،۱۲۰۰دستگاه تاکسی تلفنی ،۲۱۷۵ دستگاه وانت بار و ۱۲۰ دستگاه مینی بوس است که مدیریت آن در یک مرکز و به صورت متمرکز انجام می شود.

   

  انتهای پیام/

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">