ندای البرز
شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۴ - - ساعت ۱۲:۱۳ 2018 Feb 22
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 12386
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۴ بهمن ۱۳۹۴ - ۰۳:۱۵
 •   
  سی و هفتمین کربلای حضور عزتمندانه رقم خورد؛
  سی وهفتمین کربلای حضور عزتمندانه رقم خورد، جاماندگان از قافله به فکر آخرتشان باشند. بازهم مستضعفان به میدان آمدند و دست های پینه بسته آنان انقلاب را بیمه کرد.

  پایگاه خبری، تحلیلی ندای البرز، سی و هفتمین کربلای حضور عزتمندانه رقم خورد، جاماندگان از قافله به فکر آخرتشان باشند.!

  باردیگر علمداران تشنه در علقمه ی حضور، بالای تلی از افتخار، امان نامه ی رجالگان زر و زور و تزویر را پاره کردند و عزت پرچم به خون تپیده را به رخ یزیدیان کشیدند.

  آنانی که وعده ی سر خرمن گرفته اند بیدارشوند که هرگز ازگندم ملک ری نخواهند خورد، عمربن سعد کربلای سال ۶۱ هجری نخورد؛ پس نصیب شماهم نمی شود.

  اینجا کربلایی است که دیگر راس خورشید هدایت، در بالای نیزه آیات مظلومیت را تلاوت نخواهد کرد و حریصان گندم ملک ری، حتی مجال دیدار با عبیدالله زمان را نیز پیدا نخواهند کرد.

  دوباره پابرهنگان و مظلومان، با سیل خشم خود علیه تمام استکبار جهانی و نظام سلطه به میدان یاری انقلاب آمدند و مسئولین بیایند برای گذراندن واحدهای باقیمانده ی حضور و وفاداری در مکتب ایستادگی و مقاومت ملت ثبت نام کنند.

  بازهم مستضعفان به میدان آمدند و دست های پینه بسته آنان انقلاب رابیمه کرد.

  سی و هفتمین موج هولناک اقیانوس ملت بزرگ ایران، امیال دشمن را به قهقرای سقوط برد و پیام ملت این بود؛ برخی روی آرایش و خودنمایی کف روی آب حساب بازنکنند و درمسیر ملت قرار بگیرند.!

  اگر خلاف جهت آب شنا کنند آب آنان را خواهد برد.

  حضور هرساله ی مردم در راهپیمایی روز پیروزی انقلاب معنایش چیست؟ نیازی به شرح وتفصیل ندارد، چرا که مردم با شعار و عمل معنای اقدام خود را درقاموس انقلاب تدوین نموده اند، قاموسی که جوهرش خون جوشان شهیدان، اوراقش پیکرهای آن جوان مردان ایثار ومقاومت است.

  درخط مقدم این حضور مسئولان قرار دارند و این مهم ، هرساله با حضور مسئولان انقلابی در ابتدای راهپیمایی بگوش جهان و ملت ایران با شعاری که جان و روحش عمل است می رسد.

  انتهای پیام

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">