ندای البرز
دوشنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۴ - - ساعت ۲۲:۰۷ 2018 May 24
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 10236
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۵ آبان ۱۳۹۴ - ۲۳:۱۴
 •   
  کی‌روش:
  سرمربی تیم ملی فوتبال ایران گفت: بازی در چمن مصنوعی برای بازیکنان من دشوار خواهد بود اما این شرایطی است که تمامی تیم‌هایی که به گوام سفر کردند با آن روبه‌رو بودند.

  به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی ندای البرز، به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، کارلوس کی‌روش در نشست خبری پیش از دیدار فردا برابر گوام با قدردانی از حضور نمایندگان رسانه‌های گروهی گفت: با برگزاری چنین بازی‌هایی در گوام، در راه توسعه فوتبال این کشور گام بر می‌داریم. مطمئنا ما از وظایفی که برای صعود به مرحله بعد انتخابی جام جهانی داریم، آگاه هستیم ولی با کمال احترام برای گوام، در بازی فردا با تمرکز بالا و تعهد لازم به میدان خواهیم رفت. ما در سفر به گوام با مشکلاتی خارج از زمین فوتبال روبه‌رو بودیم و در اینجا هم با مشکلاتی نظیر چمن مصنوعی روبه‌رو هستیم ولی با در نظر گرفتن تمام مسائل وظایفمان را با تمرکز بالا انجام خواهیم داد.

  وی در پاسخ به این سؤال که بر اساس اطلاعات رسانه‌ها از سایت فیفا ایران می‌تواند به خاطر وضعیت چمن مصنوعی گوام برابر این تیم به میدان نرود، عنوان کرد: مطمئنا بازی در چمن  مصنوعی برای بازیکنان من دشوار خواهد بود اما این شرایطی است که تمامی تیم‌هایی که به گوام سفر کردند با آن روبه‌رو بودند. البته باید این را هم در نظر بگیریم که وقتی گوام در چمن طبیعی برابر ما به میدان رفت، کارش مشکل‌تر از شرایط معمول بود. این را هم باید بدانید که بازیکنان من بدون هیچ توجیه و بهانه‌ای در سرما، گرما، برف یا باران باید همیشه در زمین بجنگند و سعی کنند نتیجه لازم را کسب کنند.

  سرمربی تیم ملی اظهار داشت: در بازی‌های مقدماتی جام جهانی تنها پیروزی اهمیت دارد اما همانطور که سرمربی گوام اشاره کرد من موافقم که به غیر از رقابتی که ما در انتخابی جام جهانی داریم، یک چالش و ماموریت بزرگ دیگری بر دوش داریم و آن هم توسعه فوتبال در جزیره گوام است که ما باید حتما سعی کنیم به این آینده سازی کمک کنیم و حضور ایران قطعا این کمک را به گوام خواهد کرد.

  کی‌روش گفت: در انتها باید بگویم که فردا وظیفه بازیکنان است که بهترین عملکردشان را به نمایش بگذارند و بتوانند به پیروزی برسند. اینجا کاپیتان‌های هر دو تیم حضور دارد. این روزها اگر تلویزیون‌ها را روشن کنید و در رسانه‌ها رصد کنید، شاهد خواهید بود که دوران سختی را در جهان پشت سر می‌گذاریم و باید سعی کنیم فضای ورزش را فضای مناسبی کنیم تا تمام دختران و پسران در جهان بتوانند از این فضای ورزشی استفاده کنند.

  انتهای پیام

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">