ندای البرز
دوشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۴ - - ساعت ۱۶:۵۶ 2018 Apr 20
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 12472
 • تعداد نظرات : ۱ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۶ بهمن ۱۳۹۴ - ۲۳:۴۱
 •   
  یادداشت:
  احتمالا تمام روستاییانی که سالهاست از این جاده عبور و مرور می کنند، هزار بار گفته اند که این جاده دوطرفه شانه خاکی ندارد و عرض کم جاده و آسفالت فرسوده آن نیز شایسته راه ورودی یکی از بزرگترین شهرک های صنعتی کشور نیست.

  به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی ندای البرز، چند روز پیش از قلب سرسبز ترین شهرصنعتی کشور وارد جاده کمال آباد شدم و باید اعتراف کنم ، وقتی از کنار شرکت های بزرگ و دودکش های پر دود آنها عبور می کردم به این می اندیشیدم که هر چند زندگی در کنار این آلودگی های شیمیایی سخت است ولی دلمان را خوش کردیم که از سود حاصله شرکت ها کمی هم برای فضای سبزشهر ، زیر ساخت ها و امکانات رفاهی برای مردم اطراف آن هزینه می کنند.

  طولی نکشید که پس از گذشتن از شرکت ها و ورود به پیچ مرگبار روبروی شبکه گاز ، نا خودآگاه خاطرات تلخ کشته شدن ۱۷ شهر وند عزیز در تصادفات سال ۱۳۹۱ کامم را تلخ کرد. خدا می داند پس از آن سال چند نفردیگر در این جاده غیر استاندارد سانحه دیده اند ولی ای کاش موضوع این راه بد ، به همین جا و به تاریکی مطلق و نبود علائم راهنمایی و رانندگی دراین جاده متروک نما تمام می شد.

  IMG_2606

  تازه همه چیز شروع شده بود دست اندازهای وحشتناکی که قاتل جان ماشین و سوهانی به روح راننده بودند ، همان دست اندازهایی که می تواند تبدیل به کابوسی برای “سرنشینان باردار” خودرو ها گردد. احتمالا تمام روستاییانی که سالهاست از این جاده عبور و مرور می کنند، هزار بار گفته اند که این جاده دوطرفه شانه خاکی ندارد و عرض کم جاده و آسفالت فرسوده آن نیز شایسته راه ورودی یکی از بزرگترین شهرک های صنعتی کشور نیست. بوی نامطبوع فاضلاب هم که سالهاست در کنار این جاده مهر تائیدی بر عدم توجه به مشکلات و رفاه مردمان اطراف است .

  فعلا از الزام وجود جاده کشاورزی جهت تردد ماشین آلات کشاورزی کندرو میگذریم و فقط از تمام ارگان های مسئول دراین زمینه، مخصوصا اداره پر تعداد راه و شهر سازی و شرکت شهر صنعتی البرز عاجزانه میخواهیم به فکر ترمیم و بازسازی این جاده باشند و دعای خیرمردم را برای خود همراه کنند و از سوی دیگردر بهبهه انتخابات مجلس هستیم و همه کاندیداها التماس دعا دارند. خدا راشکر آنها امروز بشدت بدنبال التیام زخم های دل مردم هستند، از همین جهت خدمت منورشان عرض میکنیم ما که یکبار از این جاده عبور کردیم پیر شدیم ،خواهشمندیم شما به فکر این جاده فرسوده و جان عزیز مردم باشید .

  نویسنده: رضا خلیل پور

  برای مشاهده تصاویر مرتبط با این خبر کلیک کنید

  انتهای پیام

  یک نظر برای “بافت فرسوده و یا شهر فرسوده!”

  1. شهاب گفت:

   خوش بحال مسئولان چون در خانه هایی مقاوم زندگی می کنند!
   اما بدانند در مورد جان مردم مسئول هستند

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">