ندای البرز
شنبه ۰۷ شهریور ۱۳۹۴ - - ساعت ۱۷:۵۸ 2018 Mar 21
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 7784
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۷ شهریور ۱۳۹۴ - ۰۶:۲۹
 •   
  رئیس مرکز فوریت های پزشکی استان قزوین اعلام کرد:
  بالگرد اورژانس هوایی که ساعاتی پیش به دلیل نقص فنی در شهر دانسفهان فرود آمده متعلق به اورژانس هوایی قزوین است که در حال رفع عیب برای پرواز مجدد است.

  به گزارش پایگاه خبری،تحلیلی ندای البرز به نقل از مهر؛ در پی فرود اضطراری یک فروند بالگرد هوانیروز مشخص شد این بالگرد متعلق به اورژانس هوایی استان قزوین است که برای انجام ماموریت نجات جان یک مصدوم به شهر دانسفهان اعزام شده بود.

  پیمان نامدار رئیس مرکز فوریت‌های پزشکی استان قزوین دقایقی قبل در گفتگو با خبرنگار مهر در خصوص این حادثه گفت: ظهر امروز یک مرد موتورسوار در دانسفهان در سانحه ای از ناحیه سر و چشم آسیب شدید دید که با اعزام این بالگرد قرار شد مصدوم به  بیمارستان قزوین منتقل شود.

  وی افزود: البته از وضعیت فنی بالگرد و نحوه فرود هیچ اطلاعی نداریم ولی گویا به دلیل باد شدید و برخواستن آهک که در این محدوده فراوان است دید خلبان بسیار کم شده و در هنگام فرود با سیم برق برخورد کرده و فرود اضطراری داشته است.

  فرود اضطراری یک فروند بالگرد در استان قزوین

  نامدار بیان کرد: در پی این حادثه برای نجات جان مصدوم بلافاصله با اورژانس زمینی نسبت به انتقال مجروح به بیمارستان قزوین اقدام شد که در این زمینه مشکلی نیست.

  وی افزود: این بالگرد پنج سرنشین داشته که دو سرنشین آن تکنسین اورژانس و سه نفر خدمه پرواز هستند که خوشبختانه همگی در سلامت کامل قرار دارند.

  نجات جان ۹۰ مصدوم با اورژانس هوایی

  رئیس مرکز فوریت های پزشکی استان قزوین یادآورشد: با راه اندازی اورژانس هوایی گام موثری برای نجات جان بیماران و مصدومان در مناطق دورافتاده و صعب العبور فراهم شده و در مدت ۱۳ ماه از آغاز فعالیت اورژانس هوایی تاکنون بیش از ۱۰۰ مجروح که در مناطق مختلف دجار سوانح جاده ای و دیگر حوادث شده بودند توسط بالگرد به مراکز درمانی منتقل شدند.

  فرود اضطراری یک فروند بالگرد در استان قزوین

  نامدار بیان کرد: خوبشختانه در ماموریت های انجام شده بیش از ۹۰ تن از مصدومان شدید از مرگ حتمی نجات یافتند و نقش این اورژانس در انجام ماموریت های مهم و اضطراری بسیار تعیین کننده است.

  وی اظهارامیدواری کرد با تداوم خدمات اورژانس هوایی در استان زمینه کمک رسانی و امدادرسانی به هموطنان در حوادث احتمالی همچنان تقویت شود.

  بالگرد اورژانس هوایی در حال رفع عیب از سوی کارشناسان است و برای پرواز مجدد آماده می شود.

  انتهای پیام

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">