ندای البرز
پنج شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۵ - - ساعت ۰۳:۴۸ 2018 Mar 18
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 17807
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۵ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۲:۴۹
 •   
  فرمانده انتظامی استان قزوین خبر داد
  فرمانده انتظامی استان قزوین از انهدام باند سرقت از آرایشگاه های زنانه و کشف ۴۰ فقره سرقت و دستگیری ۱۲ مالخر در استان خبر داد.

  به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی ندای البرز، سردار مهدی محمودی با اشاره به جزئیات این خبر عنوان کرد: در پی وقوع سرقت های سریالی از آرایشگاه های زنانه در سطح استان و ایجاد جو ناامنی و تشکیل چندین پرونده در این زمینه موضوع با تشکیل کارگروهی به صورت ویژه در دستور کار پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

  این مقام ارشد انتظامی ادامه داد : کارآگاهان پلیس آگاهی استان با انجام یک سری اقدامات پلیسی و تلاش شبانه روزی نهایتاً متهم را شناسایی و طی یک عملیات ضربتی در قزوین دستگیر کردند.

  فرمانده انتظامی استان افزود: متهم که از سارقان سابقه دار بوده، پس از انتقال به پلیس آگاهی و بازجویی فنی به ۴۰ فقره سرقت از آرایشگاه های زنانه در شهرهای قزوین، الوند و محمدیه اعتراف کرد.

  محمودی با اشاره به اینکه ارزش تقریبی اموال سرقتی از آرایشگاه‌های زنانه یک میلیارد ریال بوده اضافه کرد: در این رابطه ۱۲ نفر مالخر نیز شناسایی و دستگیر و تعداد زیادی از اموال مالباختگان همچون لپ تاب، کیس کامپیوتر، مانیتور، سشوار، ماشین اصلاح، اتو مو و ست کامل لوازم آرایش کشف شد.

  وی با اشاره به اینکه متهم با تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی و با صدور قرار مناسب روانه زندان شد اظهار داشت:: رعایت نکات پیشگیری از سرقت توسط شهروندان می تواند زمینه ارتکاب جرم را از بین برده و به ارتقاء احساس امنیت جامعه کمک کند، پس با رعایت هشدارهای انتظامی نقش و سهم خود را در تولید امنیت اجتماعی وکمک به داشتن شهری با امنیت پایدار ایفا کنیم.

  انتهای پیام

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">